Wzrost ceny FLOKI o 7% wzbudza zainteresowanie, ale czy będzie trwałe?

    Popularność FLOKI na platformach mediów społecznościowych znacząco wzrosła w ciągu ostatnich 24 godzin.
    Cena FLOKI wzrosła, jednak rozwój sieci nadal spadał.

Ostatnio Dogewhiz[WIF] zyskał duże zainteresowanie na rynku monet memowych. W rezultacie tokeny takie jak Flokinu[FLOKI] zostały przyćmione. Jednak gdy szum wokół WIF zaczął się uspokajać, zamiast tego wzrosło zainteresowanie FLOKIm.

FLOKI odzyskuje popularność

W oparciu o ustalenia LunarCrush nastąpił zauważalny wzrost nastrojów w stosunku do FLOKI. Dodatkowo znacznie wzrosła aktywność społeczna wokół FLOKI. W rezultacie FLOKI wyprzedziło WIF, DOGE i BONK pod względem ogólnej aktywności i zajęło pozycję lidera.

Wzrost ceny FLOKI o 7% wzbudza zainteresowanie, ale czy będzie trwałe?

Cena FLOKI odnotowała znaczny wzrost o 7,17% w ciągu ostatnich 24 godzin, pomimo korzystnych wskaźników społecznościowych. Jednak memecoinowi nie udało się zmienić swojej trajektorii spadkowej.

Począwszy od 14 marca cena FLOKI spadła o prawie jedną trzecią (30,51%), osiągając poziom 0,00030927 USD. Ta tendencja spadkowa była widoczna, gdy cena tworzyła kolejne dołki i coraz niższe szczyty.

Jeśli FLOKI zdoła wspiąć się powyżej poziomu 0,0002558 USD, istnieje szansa, że ​​może to zakłócić utrzymujący się trend spadkowy i potencjalnie doprowadzić do ożywienia. Jednakże przy RSI wynoszącym 65,14, FLOKI wykazuje oznaki wykupienia, co sugeruje, że mógł osiągnąć punkt, w którym należy się korekta lub wycofanie.

Na podstawie bieżących przesłanek możliwe jest, że cena FLOKI wzrosła w niezrównoważonym tempie i może w krótkim okresie spaść.

Ponadto odczyt CMF na poziomie -0,01 wskazuje na słabą siłę nabywczą, prawdopodobnie zgodną z obecnym trendem niedźwiedzim.

Wzrost ceny FLOKI o 7% wzbudza zainteresowanie, ale czy będzie trwałe?

Patrząc na dane

Potencjalną przeszkodą w rozwoju FLOKI jest malejąca liczba użytkowników przyłączających się do jej sieci. Według analizy statystyk Santiment przeprowadzonej przez AMBCrypto, baza użytkowników FLOKI znacznie się zmniejszyła w ciągu ostatnich kilku dni.

Oznaczało to, że nowe adresy nie wykazywały zbyt dużego zainteresowania tokenem FLOKI.

Dodatkowo spadła prędkość, z jaką poruszał się token FLOKI, co sugeruje, że handel tokenem był rzadszy.

Niedawny wzrost ceny FLOKI może wynikać z zakupu przez starszych inwestorów większych ilości kryptowaluty.

Realistyczne czy nie, oto kapitalizacja rynkowa FLOKI w ujęciu BTC

Choć budowanie podaży w ten sposób może w najbliższej przyszłości spowodować wzrost cen, do utrzymania takiej hossy niezbędne jest dołączenie do rynku dodatkowych uczestników.

Wzrost ceny FLOKI o 7% wzbudza zainteresowanie, ale czy będzie trwałe?

Wskaźnik MVRB (stosunek wartości rynkowej zrealizowanej do wartości rynkowej) firmy FLOKI spadł, mimo że jego cena wzrosła. Sugerowało to, że większość inwestorów nadal znajdowała się pod wodą i może nie być jeszcze w stanie osiągnąć zysku.

Wzrost ceny FLOKI o 7% wzbudza zainteresowanie, ale czy będzie trwałe?

2024-04-09 05:11