Oto, czego potrzebuje Cardano, aby przekroczyć 1 dolara

    Wskaźnik MVRV ADA poprawił się w ciągu ostatnich kilku dni.
    Większość wskaźników technicznych była optymistyczna.

W ostatnich godzinach, gdy rynek przeszedł w trend wzrostowy, cena Cardano (ADA) poszła w ich ślady i wzrosła. Wraz ze wzrostem wartości ADA była o krok od wyrwania się z byczego wzorca. Jeśli to wybicie się powiedzie, istnieje duża szansa, że ​​Cardano wkrótce osiągnie poziom 1 USD.

Cardano rośnie o 3%

Z informacji z CoinMarketCap wynika, że ​​po tygodniu spadków wartość ADA w ciągu ostatnich 24 godzin wzrosła o 3%. W tej chwili jego cena wynosi 0,608 dolara, a kapitalizacja rynkowa przekracza 21,6 miliarda dolarów. Prawdopodobieństwo dodatkowych podwyżek cen ADA wydaje się obiecujące.

Niedawno World of Charts, znany analityk kryptowalut, udostępnił na Twitterze, że Cardano (ADA) jest o krok od przekroczenia linii oporu w postaci opadającego klina. Z postu wynika, że ​​jeśli ADA uda się przekroczyć tę granicę, jej wartość może w najbliższej przyszłości osiągnąć 1 dolara.

Zanim podejmiemy decyzję, czy warto rozważyć dotknięcie poziomu 1 dolara, dowiedzmy się najpierw, czy trend wzrostowy ADA uda się utrzymać.

Na podstawie ustaleń Santiment zaobserwowano, że wskaźnik MVRV ADA stał się w ciągu ostatnich kilku dni korzystniejszy ze względu na rosnącą cenę. Dodatkowo nastąpił wzrost liczby otwartych transakcji, co sugeruje duże prawdopodobieństwo kontynuacji zwyżkowego trendu Cardano.

Zamiast tego: „Jednakże stosunek NVT dał nam powód do niepokoju, ponieważ wykazał znaczny wzrost”. Oznacza to, że wzrost wskaźnika NVT może oznaczać, że ADA jest zawyżona, co potencjalnie powstrzymuje jej tendencję wzrostową.

Oto, czego potrzebuje Cardano, aby przekroczyć 1 dolara

Liczba dziennych aktywnych adresów w sieci ADA utrzymywała się na dość wysokim poziomie aż do 6 kwietnia. Ponadto prędkość transakcji w sieci była dość duża, co sugeruje, że ADA była często wykorzystywana do transakcji w danym okresie.

Oto, czego potrzebuje Cardano, aby przekroczyć 1 dolara

ADA jest gotowa na większą pompę

Aby potwierdzić, czy może nastąpić wzrost ceny AMBCrypto, sprawdziliśmy jego wykres dzienny. Wskaźniki RSI i CMF na tym wykresie wykazały pozytywne oznaki wraz ze wzrostem wartości.

Linia MACD dla ADA sygnalizowała potencjalny zwyżkowy trend wraz ze zbliżającym się crossoverem, potencjalnie pchając jej cenę w stronę poziomu 1 dolara. Jednak Indeks Przepływów Pieniężnych (MFI) wykazywał tendencje spadkowe, spadając w ostatnich dniach.

Oto, czego potrzebuje Cardano, aby przekroczyć 1 dolara

Przeczytaj prognozę cen Cardano [ADA] na lata 2024–25

Po zapoznaniu się z informacjami Hyblock Capital odkryliśmy potencjalne przeszkody uniemożliwiające ADA osiągnięcie 12 dolarów, szczególnie w przypadku Cardano. W szczególności zidentyfikowano istotne zdarzenia likwidacyjne na poziomie około 0,62 USD i 0,68 USD.

Aby osiągnąć wartość 1 dolara, ADA musi przekroczyć wspomniany wcześniej próg bez znaczącego spadku ceny.

Oto, czego potrzebuje Cardano, aby przekroczyć 1 dolara

2024-04-09 06:15