Mon Protocol współpracuje z Pixelverse, aby zapewnić lepsze wrażenia z gier Web3

Mon Protocol, działający jako pomost pomiędzy technologią blockchain a dystrybucją treści, rozwija się dzięki współpracy z Pixelverse. Razem wnoszą istotny wkład w wyłaniającą się ideę cyfrowych nieruchomości w dziedzinie aktywów kryptograficznych.

Mon Protocol łączy siły z Pixelverse i rozpoczyna się strategiczne partnerstwo

16 kwietnia 2024 roku Mon Protocol i Pixelverse, dwaj kluczowi gracze na scenie gier Web3, oficjalnie ogłosili współpracę. Mon Protocol, protokół publikowania projektów gier Web3, będzie teraz obsługiwał Pixelverse, grę bitewną opartą na blockchainie. Obie drużyny ogłosiły dzisiaj informację o tej współpracy.

Trzy niezauważone szczegóły w Nova Thera: The Reckoning Teaser dla Pixelmon Anime

— Pixelmon (@Pixelmon) 3 kwietnia 2024 r.

Razem wykorzystają swoją wspólną energię, aby zaprezentować gry z kolekcji Pixelverse i wzbudzić emocje w społeczności graczy Web3 na temat protokołu Mon.

Dzięki współpracy Mon Protocol i Pixelverse grono fanów Pixelmon znacznie się powiększa, docierając do dużej i dobrze prosperującej społeczności liczącej około 1,1 miliona użytkowników.

Giulio Xiloyannis, dyrektor generalny Pixelmon i współzałożyciel Mon Protocol, jest zachwycony przełomowymi skutkami tego nowego partnerstwa dla całej społeczności GameFi.

W świecie przeglądarkowych bitew z zadaniami Pixelverse oferuje świeże wrażenia z niewielką liczbą konkurentów. Jej popularność w krajach wschodzących stanowi dowód na to, że gry mobilne, takie jak Axie Infinity, podbijają serca wielu osób i nie wykazują oznak osłabienia.

Mówiąc prościej, symboliczny wszechświat może służyć jako ekskluzywna cecha, zapewniając właścicielom metryki MON darmowe tokeny TPZ poprzez zrzut. Przeanalizujemy innowacyjne metody zachęcające do zaangażowania społeczności i gromadzenia tokenów.

Zoptymalizowane modele biznesowe dla gier typu blockchain

Według Kirilla Volgina, dyrektora generalnego Pixelverse, połączone wysiłki obu zespołów mają ogromną, przełomową moc na przyszłość.

Zapraszamy dociekliwe umysły, aby wraz z nami odkrywały przełomową dziedzinę kryptowalut. Ponadto współpracujemy z firmą o podobnych poglądach, która podziela nasz cel, jakim jest zapewnienie ludziom wciągającej i edukacyjnej podróży po kryptowalutach.

Krótko mówiąc, współpraca między wirtualnymi światami Pixelverse i Mon Protocol posłuży jako demonstracja sposobu działania firm zajmujących się grami typu blockchain.

Krótko mówiąc, granie w te gry na Mon Protocol i innych powiązanych platformach może pomóc w budowaniu silnych powiązań społecznościowych (kapitału społeczności). Wprowadzenie nowego trybu gry w Pixelverse może doprowadzić do znacznego wzrostu zaangażowania graczy i przyciągnąć jeszcze więcej osób do uniwersum Pixelverse Cyberpunk.

Sorry. No data so far.

2024-04-16 17:42