Dyrektor Ripple o inicjatywie SBI: „To będzie ogromne”

Emi Yoshikawa, wiceprezes ds. strategii korporacyjnej i operacji firmy Ripple, wyraziła swoje podekscytowanie niedawnym projektem japońskiego konglomeratu SBI Holdings połączonym z XRPL w mediach społecznościowych X, określając go jako znaczący rozwój.

SBI planuje wystawić NFT na nadchodzącą wystawę World Expo 2025 w Osace w Japonii, wykorzystując jako technologię podstawową XRP Ledger.

Na EXPO będziesz miał okazję zdobyć NFT MYAKU-MYAKU, naszej ukochanej maskotki, uczestnicząc w różnych zadaniach. Pamiętaj, aby zatrzymać się i ukończyć te misje. Co więcej, jeśli korzystasz z aplikacji mobilnej EXPO, możesz nawet zarobić dodatkowe NFT.

Warto dodać, że wydarzenie przyciągnie 28 milionów gości.

Według weryfikatora Vet w księdze XRP dodanie tokenów niezmiennych (NFT) do XRPL mogłoby znacząco zwiększyć ich ekspozycję i zademonstrować potencjał NFT w zastosowaniach w świecie rzeczywistym.

Co pięć lat odbywają się Światowe Targi lub Wystawy, których celem jest zaprezentowanie postępu naukowego, gospodarczego i technologicznego. Ostatnie wydarzenie miało miejsce w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w 2020 r. Wcześniej był to Mediolan we Włoszech w 2015 r.

Pierwsza Wystawa Światowa odbyła się w Londynie w Wielkiej Brytanii już w 1851 roku. Od tego czasu tymi dużymi wystawami zarządza założone pod koniec lat dwudziestych XX wieku Bureau International des Expositions z siedzibą w Paryżu.

Przewiduje się, że nadchodząca wystawa światowa w Osace w Japonii potrwa od kwietnia do października 2025 r. Wcześniej Japonia była gospodarzem tego światowego wydarzenia w latach 70. i 90. Nadchodząca ekspozycja będzie skupiać się wokół tematów zachowywania, ulepszania i łączenia życia. Miejscem tej wielkiej uroczystości jest sztuczna wyspa w zatoce Osaka, położona w pobliżu ujścia rzeki Yodo.

2024-04-18 23:15