BNB spada TYLKO o 0,35%: oznaka oddzielenia płatności od produkcji?

    Odprawa w Dubaju i prawdopodobny powrót do Indii poprawiły nastroje BNB
    Zwyżkowa koniunktura na rynku instrumentów pochodnych gwałtownie wzrosła w ciągu ostatnich 24 godzin.

Mówiąc prościej, natywna kryptowaluta platformy Binance, zwana BNB, wykazała imponujący wzrost w ciągu ostatniego dnia na podstawie danych CoinMarketCap.

Pomimo tego, że większość kryptowalut o ugruntowanej pozycji oraz nowsze odnotowały znaczne straty, Binance Coin (BNB) radził sobie relatywnie lepiej, odnotowując spadek jedynie o 0,35% w porównaniu do poprzedniego dnia.

Dogłębna analiza ruchu cen w ciągu ostatniego dnia ujawniła, że ​​wartość czwartej co do wielkości waluty cyfrowej osiągnęła szczyt na poziomie 554 dolarów 18 kwietnia około godziny 4:30 czasu UTC. Kurs szybko się jednak zmienił i według doniesień prasowych jego obecnie wycena wynosiła 541 dolarów.

Dobre wieści ze społeczności Binance mogły pomóc złagodzić cios dla BNB, zapobiegając jego dalszemu upadkowi.

BNB pomogło dzięki tym zmianom

Binance, największa na świecie platforma handlu kryptowalutami, podobno uzyskała zgodę organu regulacyjnego Dubaju na oferowanie swoich usług lokalnym inwestorom detalicznym.

Binance wcześniej obsługiwał inwestorów instytucjonalnych, ale uzyskanie najnowszego zezwolenia rozszerzyło bazę klientów o szerszą gamę traderów z centrum gospodarczego.

Nowo pojawiające się dobre wieści w dalszym ciągu napływały z Azji, a „Ekonomiczny Times of India” sugerował, że Binance planuje ponownie wejść na rynek indyjski po zakazie na początku stycznia.

Oprócz wspomnianych wcześniej sukcesów regulacyjnych, Binance ogłosiło pomyślne wdrożenie hardforku BSC Feynman. Ta aktualizacja pozwala na natywne możliwości stakowania i zarządzania w Binance Smart Chain.

Skumulowany efekt tych wiadomości prawdopodobnie pomógł zwiększyć perspektywy BNB.

Przeczytaj prognozę ceny Binance Coin [BNB] na lata 2024-25

Inwestorzy na instrumentach pochodnych idą w górę na BNB

Jednocześnie gracze zajmujący się instrumentami pochodnymi znacznie zwiększyli swoje zakłady na Binance Coin (BNB). Na podstawie analizy statystyk Coinglass przeprowadzonej przez AMBCrypto wynika, że ​​Open Interest (OI) dla kontraktów futures na BNB wzrósł o prawie 10% w ciągu ostatnich 24 godzin, osiągając łącznie 525 milionów dolarów.

BNB spada TYLKO o 0,35%: oznaka oddzielenia płatności od produkcji?

Ponadto, według danych dotyczących wskaźnika Longs/Shorts Ratio, więcej traderów zajęło pozycje związane ze wzrostem ceny BNB niż ze spadkiem ceny.

2024-04-18 23:03