Czy Ethereum stoi za 18% wzrostem Rendera?

    Wartość tokena wzrosła, podobnie jak ETH.
    Popularność RNDR wśród traderów wzrosła, co sugeruje znaczną podwyżkę cen w dłuższej perspektywie.

W ciągu ostatnich 24 godzin wartość RNDR, natywnego tokena zdecentralizowanej platformy renderującej GPU opartej na Ethereum, wzrosła znacząco – łącznie o 18,85%.

Po pogorszeniu się rynku RNDR wyróżnił się wśród najlepszych aktywów wykazując imponującą stopę odzysku. Warto zauważyć, że ten wzrost zbiegł się w czasie, gdy ETH odzyskał granicę 3000 dolarów i ponownie ją przekroczył.

Jednak oprócz tego inne czynniki spowodowały wzrost ceny RNDR. Początkowo zaobserwowaliśmy wzrost wpływu społecznego.

Czy ETH „Render” pomogło?

Na podstawie danych z LunarCrush ustaliliśmy, że wpływ społeczny Rendera znacząco wzrósł o 116% w tym samym okresie, gdy jego wartość gwałtownie wzrosła.

Czy Ethereum stoi za 18% wzrostem Rendera?

Z naszych badań wynika, że ​​ze względu na wzrost wpływów społecznych atrakcyjność projektu RNDR wśród traderów znacznie wzrosła. Traderów przyciągał RNDR przede wszystkim ze względu na jego mocne podstawy.

Doświadczeni obserwatorzy rynku zauważyli tendencję: wiele osób działających na rynku optymistycznie podchodzi do projektów skupionych wokół zdecentralizowanych sieci infrastruktury fizycznej (DePIN).

W świecie kryptowalut inicjatywy takie jak Render zachęcają do posiadania tokenów, nagradzając użytkowników, którzy korzystają z protokołu platformy, wykorzystując swoje tokeny jako zachętę.

Dodatkowo AMBCrypto odnotowało zwiększone zainteresowanie RNDR w oparciu o działalność handlową. W szczególności, według Santiment, wolumen obrotu Render osiągnął najwyższy poziom 556,65 miliona dolarów 14 kwietnia.

Wzrost wyniósł 37,72% w porównaniu do stanu z 13 grudnia. Jednak w momencie raportowania wolumen obrotu był stosunkowo niższy, co potencjalnie sygnalizowało, że RNDR może brakować wystarczającego wsparcia dla dalszego rozwoju.

Czy Ethereum stoi za 18% wzrostem Rendera?

Sentyment pozostaje ten sam

Chociaż RNDR był obiecujący, inwestorzy wydawali się wahać co do jego krótkoterminowych wyników opartych na analizie nastrojów w łańcuchu.

Ta metryka mierzy typowy sentyment do projektu poprzez obliczenie średniej pozytywnych i negatywnych komentarzy. Pozytywny wynik oznacza, że ​​wielu obserwatorów rynku ma poglądy optymistyczne, a niekorzystny oznacza pesymistyczne nastawienie.

Obecnie wynik nastrojów w ramach narzędzia Render Weighted Sentiment wynosi -0,45. W związku z tym w najbliższej przyszłości może nastąpić spadek zainteresowania tokenami RNDR. Jeśli ten trend się utrzyma, cena tokena może spaść poniżej obecnej wartości 9 dolarów.

Pomimo tego ustalenia nie osłabia to trwałych nadziei związanych z projektem, opartych na ocenie liczby posiadaczy przez AMBCrypto.

25 marca liczba osób posiadających RNDR wynosiła niecałe 80 000. Jednak do czasu publikacji tej publikacji liczba ta wzrosła do 85 600.

Czy Ethereum stoi za 18% wzrostem Rendera?

Realistyczne czy nie, oto kapitalizacja rynkowa RNDR w kategoriach ETH

Rosnąca liczba posiadaczy tokenów wskazuje, że sieć nabiera tempa i że token jest coraz szerzej stosowany. Tendencja ta może potencjalnie prowadzić do wzrostu cen RNDR.

Pomimo możliwych korekt, znaczenie historii DePIN na rynku utrzymuje token na dobrej drodze do potencjalnego wzrostu cen.

Sorry. No data so far.

2024-04-15 22:15