Wiceprezes Ripple jest podekscytowany faktem, że japoński gigant zamierza wykorzystać księgę XRP w transakcjach NFT

Na nadchodzącej wystawie World Expo 2025 w Osace innowacyjne technologie i osiągnięcia zostaną w pełni zaprezentowane, a XRP Ledger dołączy do tego technologicznego spektaklu.

Emi Yoshikawa, wiceprezes Ripple, ogłosiła swój entuzjazm w związku z faktem, że SBI Group, duża japońska instytucja finansowa, zamierza zatrudnić XRP Ledger do stworzenia pamiątkowych transakcji NFT na nadchodzące wydarzenie. Rozwój ten jest znaczącym osiągnięciem Ripple i reprezentuje szerszy postęp w zastosowaniu technologii blockchain.

Yoshikawa, wiceprezes Ripple ds. strategii korporacyjnej i operacji, ogłosił w mediach społecznościowych nadchodzącą dystrybucję historycznych NFT (MYUAKU-N) na World Expo 2025 w Osace w Japonii. Te NFT zostaną wybite w księdze XRP i rozdawane milionom odwiedzających podczas wystawy od kwietnia do października 2025 r.

Tak! To będzie OGROMNE.

– Emi Yoshikawa {X} (@emy_wng) 18 kwietnia 2024 r.

Na Expo Yoshikawa udziela więcej informacji na temat zdobywania NFT: Możesz zdobyć NFT, uczestnicząc w wydarzeniu i wykonując zadania. Dodatkowe NFT można zdobyć, korzystając z aplikacji do płatności mobilnych Expo. Dodatkowo masz możliwość tworzenia własnych NFT.

Decyzja Grupy SBI o utworzeniu NFT w księdze XRP to znaczące posunięcie, które wzbudziło zainteresowanie społeczności XRP.

Weterynarz, który sprawdza transakcje w sieci XRP Ledger o nazwie XRPL, wyraził wielką radość, gdy dowiedział się, że SBI planuje po raz pierwszy wykorzystać tę księgę podczas ważnego wydarzenia, takiego jak EXPO 2025 w Japonii, rozprowadzając NFT wśród odwiedzających.

Szacunki te sugerują, że około 28 milionów ludzi mogłoby zaangażować się w XRPL NFT, zwiększając w ten sposób ich obecność i umożliwiając zastosowania w świecie rzeczywistym. Unikalne cechy XLS-20 NFT, w tym możliwość ustawienia niezbywalnych flag, uniemożliwiają odsprzedaż, zwiększając tym samym ich odrębność.

Yoshikawa zgodził się, podkreślając, że decyzja SBI Group o wykorzystaniu XRP Ledger do bicia NFT jest znaczącym krokiem.

Z informacji uzyskanych od Bithomp wynika, że ​​od czasu wprowadzenia standardu XLS-20 utworzono około 6,5 miliona NFT. Spośród nich istnieje obecnie około 5,95 miliona, a łącznie jest 6577 emitentów.

2024-04-19 18:48