Społeczność ADA podekscytowana pojawieniem się infrastruktury chmurowej Huawei w Cardano

Społeczność Cardano tętni życiem z oczekiwania, gdy Emurgo, kluczowy gracz w łańcuchu bloków Cardano, przedstawia nową współpracę: zaawansowane usługi w chmurze Huawei zostaną zintegrowane z systemem Cardano.

Świat kryptowalut tętni życiem z powodu tego nowego rozwoju. Nastroje wśród zwolenników Cardano są przeważnie optymistyczne, ponieważ nie mogą się doczekać zwiększonego wykorzystania i uznania dla Cardano. Znany zwolennik Cardano, Cardano Whale, wyraża radość z powodu niedawnej współpracy na platformie mediów społecznościowych X.

„To partnerstwo wprowadzi infrastrukturę chmurową Huawei do ekosystemu Cardano” — wieloryb ADA (@cardano_whale) 11 kwietnia 2024 r.

Partnerstwo pomiędzy Emurgo i Huawei Cloud, wiodącym światowym dostawcą usług w chmurze, ma na celu ulepszenie funkcjonalności węzła walidatora Cardano. Ten strategiczny sojusz stanowi ważny kamień milowy dla Cardano, zapewniający potencjalne ulepszenia i szerszy wpływ.

Dzięki tej współpracy zaawansowana infrastruktura chmurowa Huawei zostanie zintegrowana z systemem Cardano, umożliwiając programistom tworzenie aplikacji Web3 w Cardano. Oczekuje się, że to partnerstwo będzie sprzyjać ekspansji i zwiększonemu wykorzystaniu Cardano w regionach Azji i Pacyfiku oraz Afryki.

W podobnym duchu to partnerstwo ma na celu zwiększenie możliwości rozbudowy i kompatybilności rozwiązań chmurowych Cardano. Co więcej, Cardano może skorzystać z Marketplace Huawei, z którego powszechnie korzysta wiele dużych przedsiębiorstw, poszerzając w ten sposób horyzonty funkcjonalności Web3.

Osiągnięcie tego osiągnięcia oznacza początek szerszego partnerstwa pomiędzy Emurgo i Huawei. Oczekuje się, że z czasem sojusz ten doprowadzi do zwiększonego wykorzystania komercyjnego poprzez węzły walidacyjne, organizowane wydarzenia i zaawansowaną współpracę technologiczną.

Społeczność Cardano z niecierpliwością czeka na więcej informacji i ogłoszeń dotyczących współpracy z usługami chmurowymi Huawei. Oczekiwania rosną, gdy ludzie rozważają możliwe korzyści i perspektywy, jakie może zaoferować to partnerstwo.

Obecnie, gdy to piszę, cena Cardano (ADA) wzrosła o 1,23% w ciągu ostatnich 24 godzin, osiągając cenę 0,584 USD. Jednak według eksperta od kryptografii Alego nie nastąpiły żadne znaczące zmiany w trendzie cenowym Cardano. Moneta po prostu utrzymuje się na stabilnym poziomie w obecnym przedziale od 0,55 do 0,80 dolara. Ostatecznie Ali spodziewa się wzrostu w kierunku 1,70 dolara po tym okresie konsolidacji.

2024-04-11 16:59