Plany AI dotyczące nowego przedsięwzięcia biznesowego udostępnione przez byłego szefa Binance CZ

CZ, były szef Binance, znanej firmy zajmującej się handlem kryptowalutami, przedstawił aktualne informacje na temat postępów w swoim najnowszym projekcie biznesowym, który jest coraz bliżej uruchomienia.

CZ wspomniał, że integracja technologii AI jest dla jego firmy niezbędna do tworzenia ofert – zajęć wirtualnych.

tak, będzie musiało zawierać wiele funkcji wspomaganych sztuczną inteligencją.— CZ BNB (@cz_binance) 11 kwietnia 2024 r.

CZ dzieli się swoimi planami dotyczącymi sztucznej inteligencji

Zhao napisał na Twitterze, że jego „Akademia Chichotu” rozwija się, ale nie podąża ściśle wyznaczoną ścieżką. Obecnie załoga prowadzi intensywne dyskusje na temat najskuteczniejszego sposobu na debiut wstępnej sesji online. Wcześniej CZ oświadczył na Twitterze/X, że jego przedsięwzięcie edukacyjne ma na celu zapewnienie bezpłatnych zajęć, skupiających się szczególnie na nauczaniu języka angielskiego.

Obecnie, jak podaje CZ, zespół prowadzi dyskusje dotyczące wyglądu projektu, odpowiedniego silnika gry oraz spory dotyczące konkretnych funkcji i animacji. CZ ponownie uznał tę fazę za „tryb rozruchu” i wyraził z niej swój zachwyt.

Jedną z możliwych parafrazy wyrażenia „robienie postępów, ale nie linearnych” może być „posuwanie się do przodu z pewnymi zwrotami akcji”. Jeśli chodzi o drugą część, zamiast „staramy się przeprowadzić pierwszą lekcję”, można powiedzieć „utworzenie pierwszej lekcji okazuje się wyzwaniem” lub „napotykamy przeszkody w projektowaniu początkowej lekcji. ” Jeśli chodzi o debaty, możesz sparafrazować: „trwają dyskusje na temat formatu, narzędzi i elementów lekcji” lub „należy podjąć decyzje dotyczące silnika gry, funkcji, animacji i interakcji podczas lekcji”. Ogólnie rzecz biorąc, wygląda na to, że początek tego projektu przywołuje wspomnienia z wczesnych etapów, pełnych niepewności i ekscytacji.— CZ BNB (@cz_binance) 11 kwietnia 2024 r.

19 marca CZ za pośrednictwem tweeta ujawnił swoje najnowsze przedsięwzięcie biznesowe. Opisał to jako „Bezpłatna edukacja dla klas 1–12, otwarta dla wszystkich. Nie generuje dochodu. Połączona z grywalizacją i spersonalizowaną adaptacją”. Ponadto powiedział, że zespół się rozwija, a nowi pracownicy dołączają do zwartej siły roboczej. Te nowo mianowane osoby miały ściśle współpracować z samym CZ.

We wspomnianym tweecie stwierdził, że zatrudnili wystarczająco wykwalifikowanych nauczycieli do tworzenia cyfrowych materiałów edukacyjnych. Jednakże szukają dodatkowych programistów dla „Giggle Academy”.

CZ grozi wysoka kara więzienia

Według wiadomości U.Today Changpeng Zhao (CZ) zrezygnował ze stanowiska dyrektora generalnego Binance w następstwie zarzutów ze strony Departamentu Sprawiedliwości USA. Oskarżenia te dotyczyły osobiście Binance i CZ, twierdząc, że złamały one przepisy dotyczące przeciwdziałania praniu pieniędzy, w szczególności ustawę o tajemnicy bankowej.

Binance osiągnęło porozumienie w sprawie zapłaty ogromnej kary w wysokości 4,3 miliarda dolarów, a warunkiem zawarcia umowy było ustąpienie CZ ze stanowiska dyrektora generalnego. Jednak na późniejszym etapie CZ przyznał się do winy i początkowo groziła mu możliwość odbycia kary 10 lat więzienia. Jednakże wyrok ten został następnie podwyższony do 18 lat.

Po upublicznieniu swojej rezygnacji CZ wspomniał na Twitterze/X, że nie ma zamiaru od razu rozpoczynać nowej działalności. Zamiast tego wyraził zainteresowanie angażowaniem się w pasywne inwestowanie i potencjalnym posiadaniem mniejszościowych udziałów we wschodzących przedsiębiorstwach specjalizujących się w technologii blockchain, sztucznej inteligencji, biotechnologii lub zdecentralizowanych finansach (DeFi).

2024-04-11 16:26