Solana do 1000 dolarów czy Ethereum do 10 000 dolarów? Analityk ten obstawia…

    Zakłady analityków kryptowalutowych SOL może osiągnąć 1 tys. dolarów i przyćmić ETH w tym cyklu
    Zwolennik ETH uważa, że ​​altcoin może wzrosnąć nawet do 10 tys. dolarów

Na platformie mediów społecznościowych Crypto-Twitter dyskusja między zwolennikami Solany (SOL) i Ethereum (ETH) powróciła ponownie. To częsty temat debaty: który token przyćmi drugi w tym cyklu rynkowym? Jak można się spodziewać, każda społeczność jest przekonana, że ​​preferowany przez nią token zwycięży.

W ciągu ostatniego dnia SOL zyskał przewagę, zwiększając się o 9,5% i przekraczając 140 dolarów na giełdach kryptowalut, jak wskazuje CoinMarketCap. Dla porównania, ETH wzrósł jedynie o 3%.

W czwartym kwartale 2023 r. Solana przekroczyła wyniki cenowe Ethereum, co doprowadziło do tego, że analityk kryptowalut Ansem stał się niezwykle optymistyczny w stosunku do SOL. W swojej ocenie zmniejszył nawet przewagę Ethereum nad Solaną.

„Zanim w zeszłym roku zmieniono wskaźniki, nie było niczego, co Ethereum zrobiło lepiej niż Solana. To stwierdzenie jest dziś jeszcze bardziej aktualne w oparciu o bezstronne, oparte na faktach informacje.”
1000 USD za USDSOL”

Analityk wskazał imponujący postęp Solany w zakresie zdecentralizowanego wolumenu obrotu, codziennych aktywnych użytkowników i informacji z walidatora jako wskaźniki możliwego 7-krotnego wzrostu w stosunku do obecnych cen.

Ethereum nadal ma duże szanse

Tymczasem niektórzy członkowie społeczności Ethereum są optymistami, że token osiągnie cenę 10 000 dolarów. W rzeczywistości osoby takie jak Ryan Adams z Bankless uważają, że ten kamień milowy powinien już zostać osiągnięty.

Odnosząc się do ogromnych przychodów ETH, Adams stwierdził niedawno:

„Ethereum wyróżnia się na tle innych sieci. W rzeczywistości Ethereum zarobiło w ciągu ostatnich 18 miesięcy około 1 miliarda dolarów.”

dodał Adams,

„Ethereum ma dopiero 9 lat. Tylko na tym podstawie ETH powinien kosztować ponad 10 tys. dolarów.”

Zamiast po prostu wspominać o „wyższych przychodach, TVL (zablokowana całkowita wartość) i ogólnej kapitalizacji rynkowej” jako o przewadze Solany nad Ethereum, możesz sformułować to inaczej:

Dla HODLerów kluczowy jest rozwój wykresu cen. Ewentualny wzrost wartości ETH z 3,1 tys. dolarów do 10 tys. dolarów oznacza potencjalny wzrost wartości trzykrotny. Jednak nawet przy najbardziej optymistycznych założeniach zysk ETH byłby mniejszy niż potencjalny 7-krotny wzrost Solany.

Mówiąc prościej, SOL może doświadczyć większego wzrostu, jeśli hossa niespodziewanie wzrośnie. Z drugiej strony, ETH może dorównać temu wzrostowi, jeśli Stany Zjednoczone ostatecznie zezwolą na handel funduszami ETF typu Spot Ethereum.

Sorry. No data so far.

2024-04-20 00:07