Shytoshi Kusama odwiedza Indie z tajemniczym towarzyszem, społeczność zdziwiona

Jako doświadczony analityk finansowy uważam, że ostatnie wydarzenia wokół Shytoshiego Kusamy, enigmatycznego przywódcy społeczności Shiba Inu, są dość intrygujące. Jego tajemnicze pojawienie się w Indiach z zamaskowanym towarzyszem wywołało falę w armii SHIB na platformach mediów społecznościowych.


Jako inwestor kryptowalutowy uważnie śledzący Shiba Inu, z radością dzielę się informacją, że enigmatyczna postać stojąca za naszą ulubioną monetą memową, znana pod nazwą Shytoshi Kusama, wylądowała niedawno w Indiach w ramach swojej globalnej trasy koncertowej. Zgodnie ze swoim słowem pojawił się publicznie, tak jak zapowiadał wcześniej na Twitterze.

Jako badacz obserwujący społeczność SHIB na platformie X, byłem zaskoczony, gdy zobaczyłem zamaskowaną osobę towarzyszącą dobrze znanej postaci podczas jej niedawnego pojawienia się. Ten nieoczekiwany rozwój sytuacji wprawił wielu członków społeczności w zakłopotanie i spekulacje na temat potencjalnych konsekwencji. (Dla przejrzystości znany wcześniej jako Twitter).

$SHIB @ShytoshiKusama na żywo w Bombaju w Indiach Z kim? #ShibaInu #ShibaInuETF #SHIBARMYSTRONG — SHIB Bezos (@BezosCrypto) 10 lipca , 2024

Shytoshi Kusama i jego zamaskowany towarzysz w Indiach

Jako analityk językowy sugerowałbym sparafrazowanie podanego zdania w następujący sposób:

Podczas publicznej imprezy w Indiach, gdzie Shytoshi przywdziewa tradycyjny indyjski strój, jego tajemniczy odpowiednik wyróżnia się w białych spodniach i jasnej marynarce. Ręce schowane w kieszeniach przechadzają się razem, prawdopodobnie w związku z najnowszymi osiągnięciami technologii.

Kim są te dwie zamaskowane osoby w prawdziwym życiu? @ShytoshiKusama #ShibaInu

— THOMAS (@thomasnegeri) 9 lipca 2024 r.

Wrzawa w armii SHIB

Kiedy w zeszłym tygodniu jako badacz usłyszałem zapowiedź Shytoshiego o jego zbliżającej się podróży do Indii, zauważyłem, że nie ujawnił on konkretnego wydarzenia technologicznego, w którym będzie brał udział.

Społeczność SHIB jest zaintrygowana tajemniczym przyjacielem Shytoshiego. Osoby, które przesłały filmy, zaprosiły widzów do spekulacji na temat tożsamości tej osoby, natomiast zwolennicy SHIB podzielili się swoimi teoriami w sekcji komentarzy. Niektórzy jako potencjalnych kandydatów wymienili główne postacie SHIB, takie jak Kaal Dhairya i Lucie.

Przed wyjazdem do Indii jako analityk miałem okazję przed wyjazdem wziąć udział w konferencji i wystawie IVS 2024 w Kioto w Japonii. To znaczące wydarzenie skupiało się przede wszystkim na powstających start-upach Web3.

Skoki szybkości spalania SHIB

Z informacji uzyskanych od dostępnego badacza Shibburn wynika, że ​​w ciągu ostatnich 24 godzin społeczność wyeliminowała około 30 milionów tokenów memów Shiba Inu.

Jako inwestor kryptowalutowy zauważyłem, że współczynnik spalania odnotował znaczny wzrost, wzrastając o zdumiewające 355,31% w oparciu o najnowsze dane. Było to spowodowane przede wszystkim tym, że aktywna społeczność SHIB przeniosła łącznie 28 256 594 tokenów do zbędnych portfeli na blockchainie. Monety te zostały nieodwołalnie zamknięte, co doprowadziło do znacznego wzrostu szybkości spalania.

W jedenastu różnych przypadkach największe transfery wyniosły 10 829 207, 6 127 450 i 4 195 761 tokenów Shiba Inu. Co więcej, doszło do dwóch transakcji, w ramach których przekazano ponad dwa miliony SHIB i kolejnej pary, w której do nieaktywnych portfeli wysłano ponad milion SHIB.

Sorry. No data so far.

2024-07-10 17:07