Shibarium otrzymuje kluczową nową aktualizację: szczegóły

Zespół Shibarium na X-Twitterze, oficjalnie reprezentowany, poinformował, że ulepszony interfejs użytkownika jest już dostępny na ich platformie warstwy 2. To ulepszenie ma na celu podniesienie poziomu interakcji użytkowników z blockchainem, czyniąc go bardziej płynnym i połączonym z znaczącymi węzłami kryptowalut.

Z tweeta wynika, że ​​w dążeniu do dywersyfikacji twórcy rozszerzyli kompatybilność Shibarium z kilkoma popularnymi portfelami – MetaMask, Coinbase Wallet, Trust Wallet, Wallet Connect i Rainbow. Ponadto interfejs użytkownika Shibarium został zaktualizowany, dzięki czemu jest „szybszy, płynniejszy i dostępny niż wcześniej”.

Aktualizacja interfejsu użytkownika Shibarium jest już dostępna i lepsza niż wcześniej, #SHIBARMY! Poprawiliśmy kompatybilność z różnymi portfelami, w tym MetaMask, Coinbase Wallet, Rainbow, Trust Wallet i Wallet Connect. W ten sposób możesz połączyć swoje konto Shiba Inu w sposób, który najbardziej Ci odpowiada. Dodatkowo przeprojektowaliśmy niektóre aspekty, aby zapewnić szybszą i płynniejszą obsługę użytkownika.— Shibarium Network (@ShibariumNet) 18 kwietnia 2024 r.

Shibarium pobija nowy kamień milowy

W międzyczasie Shibarium osiągnęło kolejne imponujące osiągnięcie, odnotowując łącznie ponad 417 milionów transakcji. Obecnie liczba ta wynosi około 417,3 mln transakcji.

Jednak liczba dziennych przelewów ponownie znacząco spadła, osiągając 475 030 z poprzedniego dnia, który wynosił 562 980. Oznacza to spadek o około 15,62%. Wcześniej w tym tygodniu ten wskaźnik blockchain warstwy 2 osiągnął szczyt przy zdumiewającej liczbie 958 500 transakcji dziennie.

Ponadto 13 kwietnia Shibarium ustanowiło nowy rekord w zakresie większości codziennych rejestracji, ustanawiając łącznie 13 314 nowych kont od momentu jego powstania w sierpniu 2021 r.

Liczba portfeli połączonych z siecią Shibarium ostatnio znacznie wzrosła, osiągając łącznie 1 783 013.

SHIB spala się, drukując ogromny wzrost

Z informacji uzyskanych od eksploratora Shibariumscan wynika, że ​​w ciągu ostatnich 24 godzin nastąpił znaczny wzrost szybkości spalania SHIB – imponujący wzrost o 175,87%. Rozwój ten doprowadził do przeniesienia około 5,3 miliona monet memów SHIB do zbędnych portfeli w łańcuchu bloków.

Największy transfer SHIB w tym przypadku polegał na przeniesieniu 4 429 678 tokenów. Po wzroście cen o prawie 6% od czwartku, druga co do wielkości kryptowaluta memowa, SHIB, jest obecnie notowana po cenie 0,00002285 USD.

2024-04-19 15:40