Shibarium grozi tymczasowa awaria: szczegóły

Zgodnie z niedawnym postem na platformie mediów społecznościowych X autorstwa programisty Shiba Inu, Kaala Dhairyi, Shibarium, rozwiązanie warstwy 2 Shiba Inu, doświadcza obecnie przerwy w działaniu.

Dhairya wyjaśnił, że przerwa była spowodowana problemami z siecią pomiędzy walidatorami.

Według najnowszego doniesienia prasowego obecnie sieć znów działa. Jak jednak zauważyli Dhairya i witryna Shibariumscam, a także zewnętrzne punkty RPC, w miarę rozwiązywania problemów zewnętrznych mogą w dalszym ciągu występować przestoje.

Członkowie zespołu spoza Shibarium, którzy obecnie pracują nad naszą infrastrukturą, zostali poproszeni o skontaktowanie się z Dhairyą w sprawie najnowszego problemu technicznego.

Jak wynika z raportów U.Today, niedawno wprowadzony na rynek Shibarium od samego początku napotykał pewne problemy techniczne.

Z raportów Shibariumscam wynika, że ​​sieć odniosła znaczący sukces, co pokazują dane. Blockchain Shibarium przetworzył ponad 400 milionów transakcji, a liczba portfeli zbliża się do 1,7 miliona. W typowy dzień rejestruje około miliona transakcji. Jednak 21 kwietnia wolumen transakcji drastycznie spadł do zaledwie 10 040.

Rajd cen Shiba Inu

Według raportu U.Today nastąpił znaczny wzrost cen, wynoszący ponad 10%, w przypadku dobrze znanego tokena memowego, a także innych humorystycznych kryptowalut, takich jak Bonk (BONK), opartych na platformie Solana.

Według informacji CoinGecko, w ciągu ostatnich 24 godzin cena Shiba Inu (SHIB) spadła o 1,8%. Nie jest jasne, czy ten niewielki spadek wynika z wypłaty zysków przez inwestorów, czy też z niedawnego problemu technicznego Shibarium.

2024-04-22 09:07