Shiba Inu Shibarium gwałtownie rośnie o 1182% w wyniku nieprawidłowego skoku kluczowych wskaźników

Dzisiaj zaobserwowaliśmy zdumiewający wzrost liczby społeczności Shiba Inu z ponad 1100% wzrostem liczby transakcji na platformie blockchain Shibarium w ciągu ostatnich 24 godzin. Według Shibariumscan, renomowanej witryny monitorującej kryptowaluty, wcześniej odbyło się tylko 6410 transakcji, ale obecnie miało miejsce imponujące 75 800 transakcji.

Począwszy od sierpnia 2023 roku sieć Shiba Inu konsekwentnie się rozwija i do tej pory odbyło się ponad 411,45 mln transakcji. Warto jednak wspomnieć, że obecny wolumen transakcji nie osiągnął poziomu z końca 2023 i początku 2024 roku, kiedy dzienne transakcje osiągnęły milionowy poziom.

Shiba Inu Shibarium gwałtownie rośnie o 1182% w wyniku nieprawidłowego skoku kluczowych wskaźników

W ciągu ostatnich trzech tygodni kwota pieniędzy zamknięta w Shibarium, kluczowym mierniku żywotności ekosystemu, wzrosła prawie dwukrotnie z 1,44 miliona dolarów do 2,94 miliona dolarów. Ten znaczący skok sugeruje wzrost zaufania i wykorzystania wśród społeczności Shiba Inu.

Długowieczność szybkiego rozwoju Shibarium jest przedmiotem ciągłej dyskusji. Czy system Shiba Inu może utrzymać taki stopień rozwoju w przyszłości, czy też doświadcza krótkotrwałego wzrostu spowodowanego szumem i spekulacjami? Zapytania te podkreślają znaczenie przeprowadzenia dalszych badań i badań w celu zrozumienia podstawowych czynników wpływających na rozwój społeczności Shiba Inu.

Bez wątpienia Shibarium Shiba Inu wzbudziło zainteresowanie świata kryptowalut i pozostanie pod ścisłą analizą.

Sorry. No data so far.

2024-04-09 18:19