Shiba Inu (SHIB) osiąga kamień milowy w postaci 4 milionów adresów ogółem

Według najnowszego raportu IntoTheBlock liczba unikalnych adresów portfeli kryptowalut Shiba Inu (SHIB) przekroczyła cztery miliony.

Osiągnięcie tego osiągnięcia podkreśla rosnącą popularność i zainteresowanie SHIB, co stanowi znaczący kamień milowy w jego przygodzie na rynku kryptowalut.

Mówiąc prościej, termin „adresy całkowite” odnosi się do wszystkich unikalnych adresów w łańcuchu bloków Shiba Inu, gdzie tokeny SHIB zostały wcześniej przesłane lub obecnie się znajdują. Dotyczy to zarówno adresów, pod którymi SHIB jest nadal przetrzymywany, jak i tych, skąd został przeniesiony.

Shiba Inu (SHIB) osiąga kamień milowy w postaci 4 milionów adresów ogółem

Około 1,3 miliona adresów kryptowaluty SHIB posiada obecnie saldo. Ten wzrost liczby aktywnych adresów jest zwykle pozytywnym sygnałem, sugerującym silniejszą i rozwijającą się społeczność użytkowników.

Idąc dalej, osiągnięcie kamienia milowego w postaci czterech milionów unikalnych adresów może utorować drogę do dalszej ekspansji i postępu w społeczności Shiba Inu.

W miarę jak społeczność Shiba Inu staje się większa i bardziej zróżnicowana, wydaje się, że jest gotowa skorzystać z nowych aplikacji i rozszerzyć swoją obecność na szerszym rynku cyfrowym.

Akcja cenowa Shiba Inu

Pod koniec wtorku kryptowaluty odnotowały spadek, gdy entuzjazm osłabł po wzrostach z poprzedniego dnia. Spadek wartości Bitcoina spowodował zamieszanie na całym rynku kryptowalut, powodując straty dla kilku walut cyfrowych do czasu publikacji.

W ciągu ostatnich 24 godzin cena Shiba Inu spadła o 3,13%, osiągając w ciągu dnia najniższy poziom 0,00002684 USD.

Cena Shiba Inu próbowała bezskutecznie wzrosnąć powyżej poziomu 0,00002953, dwukrotnie na początku kwietnia, 8 i 9 kwietnia. Może to wskazywać, że kryptowaluta rozwija punkt oporu przy tej cenie.

Jeśli cena SHIB z całą pewnością przekroczy ustalony poziom, może to prowadzić do dodatkowych zysków, potencjalnie sięgających 0,00003285 USD. I odwrotnie, jeśli SHIB spadnie poniżej obecnego zakresu, może napotkać wsparcie w okolicach 0,000025 i 0,000026 USD. Około 17 960 inwestorów kupiło wcześniej 2,87 biliona spółek SHIB w tym przedziale cenowym.

2024-04-10 12:56