SHIB ulega spaleniu o 48,554%, gdy Shytoshi Kusama składa świąteczne oświadczenie

Na podstawie informacji uzyskanych od grupy Shibburn z ostatnich 24 godzin ogromna liczba tokenów memów SHIB została przeniesiona do portfeli „inferno”, co trwale usuwa je z obiegu i uniemożliwia ich wykorzystanie lub odzyskanie w przyszłości.

W tym czasie cena SHIB odbiła się po spadku z poprzedniego dnia. Warto zauważyć, że enigmatyczna postać stojąca za SHIB, Shytoshi Kusama, opublikowała optymistyczny tweet z okazji świąt.

SHIB pali się niesamowicie wysoko

Od dzisiejszego ranka wspomniane wcześniej źródło danych podaje, że około 87 milionów tokenów SHIB zostało przeniesionych przez dedykowaną społeczność SHIB, składającą się zarówno z indywidualnych zwolenników, jak i podmiotów korporacyjnych, do portfeli, w których nie można już ich wydawać na blockchainie.

Dwie ostatnie transakcje spalania znacząco zwiększyły wskaźnik spalania SHIB o zdumiewające 48 554,74%. W wyniku tych transakcji duże ilości tokenów SHIB, z których jeden przeniósł 61 908 927 monet, a drugi 25 852 066 monet, na adresy, których nie można odzyskać. Transfery miały miejsce około 17 i 18 godzin temu.

SHIB ulega spaleniu o 48,554%, gdy Shytoshi Kusama składa świąteczne oświadczenie

W tym tygodniu społeczności SHIB udało się zwiększyć wskaźnik spalania do niezwykłego poziomu. Konkretnie 9 kwietnia nastąpił oszałamiający wzrost wskaźnika oparzeń o 1344%. W tym czasie z obiegu została trwale usunięta duża liczba tokenów SHIB – łącznie 135 451 536 tokenów.

Shytoshi Kusama „pracuje jak pies”

Shytoshi Kusama, anonimowy główny programista Shiba Inu, przerwał długie milczenie w mediach społecznościowych na platformie X, aby porozmawiać ze społecznością SHIB.

Kusama powiedział, że pilnie pracuje i prawie zapomniał złożyć świąteczne pozdrowienia szerokiej społeczności SHIB zamieszkującej różne części świata. Złożył życzenia radosnych obchodów Wielkanocy dla tych, którzy ją obchodzą, w tym Paschy dla Żydów, Eid dla muzułmanów i Gudi Padwa/Ugadi dla Hindusów.

Bark! Wspaniale jest cię widzieć w Dubaju. Nawiasem mówiąc, pracuję niestrudzenie i nie mam zbyt wiele do powiedzenia, ale chcę życzyć wszystkim radosnych wakacji! (Wielkanoc, Pascha, Eid i Gudhi Padwa/Ugadi) Wesołych Świąt!

— Shytoshi Kusama (@ShytoshiKusama) 10 kwietnia 2024 r.

Ponadto Kusama zaprasza członków społeczności i programistów SHIB do dołączenia do nich na Blockchain Life Forum w Dubaju 16 kwietnia. Zachęcamy do spotkania się tam z przedstawicielami SHIB.

Akcja cenowa Shiba Inu

W tym tygodniu SHIB, druga co do wielkości kryptowaluta memowa, próbowała przekroczyć granicę 0,00002950 USD, ale tylko dwukrotnie udało jej się ją osiągnąć bez pomyślnego zamknięcia się powyżej niej. Od wtorku do środy nastąpił znaczny spadek tego aktywa, wynoszący około 10,5%.

W ciągu ostatniego dnia spółka SHIB odrobiła około połowę swoich strat, zwiększając się o 5,85% i w momencie, gdy to piszę, notowana jest po cenie 0,00002801 USD.

2024-04-11 10:45