SHIB: Poważny alert wydany przez członka zespołu Shiba Inu w związku z pilnym podjęciem działań

Członkowie społeczności Shiba Inu (SHIB) muszą zachować czujność. Poważne zawiadomienie przekazała członkini zespołu Lucie, która wyraziła zaniepokojenie obecnością oszustów obecnych na rynku kryptowalut, chcących oszukać ludzi i czerpać korzyści z ich działań.

W obliczu rosnących obaw związanych z oszustami w świecie kryptowalut, to ostrzeżenie służy jako przypomnienie o zachowaniu ostrożności i zwracaniu uwagi na potencjalne ryzyko wśród inwestorów SHIB.

W tweecie Lucie ostrzegła społeczność Shiba Inu: „Bądźcie silni przeciwko przebiegłym oszustom. W świecie kryptowalut, podobnie jak w prawdziwym życiu, są podstępni ludzie, którzy starają się manipulować dla własnej korzyści. Ale nie bójcie się, ponieważ każde oszustwo tylko wzmacnia naszą determinację do stworzenia bardziej otwartej i niezawodnej społeczności”.

W świecie kryptowalut przygotuj się na spotkanie przebiegłych oszustów, którzy próbują wykorzystać sytuację dla własnych korzyści. Nie pozwól jednak, aby te wilki w owczej skórze cię zastraszyły. Zamiast tego pozwól, aby ich obecność wzmocniła Twoją determinację i wzmocniła Twoje zaangażowanie w tworzenie bardziej otwartego i godnego zaufania ekosystemu.— 𝐋𝐔𝐂𝐈𝐄 | SHIB.IO (@LucieSHIB) 17 kwietnia 2024 r

Pośród tętniącej życiem społeczności Shiba i ciągłych postępów zespołu pojawia się przestroga. Innowacje niosą ze sobą nowe możliwości, ale jednocześnie wprowadzają rosnące niebezpieczeństwo oszukańczych praktyk i oszustw wymierzonych w naiwnych inwestorów.

Niektóre osoby o oszukańczych zamiarach tworzą i rozpowszechniają fałszywe tokeny, a także stosują inne nieuczciwe taktyki w społeczności SHIB. Ukrywając te plany jako autentyczne oferty, wykorzystują wiarę społeczności. Oszuści często obiecują nieosiągalne zwroty lub wyłączny dostęp do nadchodzących funkcji lub tokenów.

Ostrzeżenie od zespołu Shibarmy Scam Alert: Uważaj na oszustów i oszustów, którzy oszukują społeczność Shiba Inu. Osoby te często tworzą konta w celu rozpowszechniania fałszywych informacji, wprowadzania użytkowników w błąd do fałszywych witryn internetowych, a nawet kradzieży danych osobowych w złych celach. Zachowaj czujność i dokładnie sprawdź wszelkie informacje przed podjęciem działań.

Ostrzeżenia społeczności SHIB przypominają inwestorom SHIB, aby zachowali ostrożność i kontaktowali się wyłącznie ze zweryfikowanymi członkami zespołu. Żaden przedstawiciel zespołu SHIB nie będzie prosił o synchronizację portfeli ani ujawnianie danych osobowych za pośrednictwem prywatnych wiadomości.

SBI VC zwraca uwagę na pożyczki SHIB

SBI VC Trade, kryptowalutowy oddział SBI Japan, niedawno podkreślił na Twitterze dostępność usługi pożyczkowej Shiba Inu. Dzięki tej funkcji użytkownicy mogą pożyczać swoje zasoby kryptowalut i zdobywać w zamian nagrody.

„Rekrutacja na stanowiska BTC, BCH i SHIB rozpoczyna się dziś wieczorem o 20:00”.

Obecna oferta pożyczek SBI Virtual Currency (VC) Trading obejmuje Bitcoin (BTC), Shiba Inu i osiemnaście innych kryptowalut. Firma zamierza w przyszłości poszerzyć tę ofertę, dodając kolejne zasoby cyfrowe.

2024-04-18 15:01