SHIB L2 współpracuje z CDSA w próbie usprawnienia dystrybucji treści za pośrednictwem Blockchain

Wybitny gracz w światowej społeczności kryptowalut ma na celu rozwój i pielęgnowanie platformy bezstronnego i bezstronnego rozpowszechniania treści, ochrony praw autorskich i integracji technologii blockchain w branżach medialnych.

SHIB, Stowarzyszenie Dystrybucji Treści i Bezpieczeństwa podpisało długoterminowe partnerstwo

Shib, sieć cyfrowych aktywów i usług oparta na blockchainie Ethereum i powiązana z popularną kryptowalutą Shiba Inu, ujawniła nową współpracę: będą współpracować z CDSA (Content Distribution & Security Association).

Dziś miało miejsce szczególne ustawienie niebios, które doprowadziło do zapierającego dech w piersiach całkowitego zaćmienia słońca! To pokorne przypomnienie, że nawet najwspanialsze rzeczy mogą na chwilę zniknąć, aby ponownie pojawić się bardziej promiennie niż wcześniej. Czy Wy, #SHIBARMY, jesteście gotowi rozjaśnić scenę? – Shib (@Shibtoken) 8 kwietnia 2024 r

Partnerstwo będzie się skupiać na badaniu perspektyw w zakresie mediów i rozrywki napędzanych innowacyjnymi zabezpieczeniami, rozpowszechnianiem treści i funkcjonalnościami biznesowymi oferowanymi przez technologię blockchain.

W erze ChatGPT nadal powszechne są obawy związane z deepfake’ami i plagiatami. W odpowiedzi stowarzyszenie Content Delivery and Security Association (CDSA) kładzie duży nacisk na zapewnienie integralności treści, weryfikację jej autentyczności i jej ochronę.

Partnerstwo Shib z CDSA znacznie wzmocni jej wysiłki i zaoferuje cenną wiedzę w miarę postępów członków CDSA w wykorzystywaniu technologii blockchain w swoich sieciach produkcji i dostarczania treści.

Odblokowywanie nowych przypadków użycia dla firm medialnych na blockchainie

Shytoshi Kusama, główny twórca gry Shiba Inu, wyraża wielki entuzjazm w związku ze znaczeniem nadchodzącego sojuszu dla globalnego ekosystemu medialnego.

CDSA skupia wybitne osobistości z branży mediów i rozrywki, obejmujące studia i kluczowych partnerów w ramach międzynarodowych. Jesteśmy podekscytowani możliwością przedstawienia odrębnego i pionierskiego punktu widzenia inicjatywom CDSA, koncentrując się na wyposażeniu liderów mediów i rozrywki w zaawansowaną wiedzę na temat technologii blockchain, szczególnie w jej połączeniu ze sztuczną inteligencją.

Jak wcześniej informowało U.Today, Shytoshi Kusama z SHIB wziął udział w Dubai’s Meme Night, międzynarodowym spotkaniu sponsorowanym przez Free Labs i Metis.

W ciągu ostatnich siedmiu dni cena SHIB wzrosła o prawie 4% na głównych giełdach spot.

Sorry. No data so far.

2024-04-12 12:09