Rynek kryptowalut gotowy na ogromny wzrost o 350%, mówią współzałożyciele Glassnode

Współzałożyciele Glassnode, którzy zarządzają kontem X na Twitterze o pseudonimie @cnFkOb2r, niedawno w tweecie podzielili się swoim optymistycznym spojrzeniem na rynek kryptowalut. Zauważyli, że sektor, poza 10 najważniejszymi walutami, wykazuje silną dynamikę wzrostową i może doświadczyć znacznego wzrostu w przyszłości.

Tweet zwrócił uwagę na intrygujące ustalenie dotyczące zachowania giełdy na początku 2021 roku, w szczególności wskazując na istotną korektę, która miała miejsce w tym czasie. Zdaniem założycieli korekta ta oznaczała czwartą falę trendu rynkowego. Biorąc pod uwagę, że obecne rynki wykazują podobne gwałtowne spadki, współzałożyciele spodziewają się, że wkrótce mogą pojawić się dalsze możliwości wzrostu.

„Raj na rynku kryptowalut utrzymuje się, z wyłączeniem 10 największych kryptowalut. Wcześniej na początku 2021 roku doświadczyliśmy znacznej korekty, która według nas była falą 4. Teraz widzimy kolejny silny spadek. Przewidujemy jednak dalsze wzrosty w oparciu o ten indeks i nasze prognozy Fibonacciego.”

— 𝗡𝗲𝗴𝗲𝗻𝘁𝗿𝗼𝗽𝗶𝗰 (@Negentropic_) 22 kwietnia 2024 r.

Korzystając z unikalnego indeksu Glassnode i obliczeń Fibonacciego, współzałożyciele spodziewają się imponującego wzrostu o około 350% w stosunku do aktualnych cen rynkowych kryptowalut. Ta pełna nadziei prognoza pojawia się w obliczu zwiększonej niestabilności i wątpliwości na rynku kryptowalut po halvingu Bitcoina, podczas gdy inwestorzy uważnie monitorują wskaźniki potencjalnego wzrostowego wzrostu.

Silna bycza perspektywa

Poziomy Fibonacciego, szeroko stosowana metoda analizy technicznej wśród traderów w celu określenia celów cenowych oraz identyfikacji punktów wsparcia i oporu na rynku kryptowalut, od dawna oferowała cenne perspektywy na trendy. Włączając ekskluzywny indeks Glassnode, który monitoruje zachowanie kryptowalut spoza pierwszej dziesiątki, przewidywania założycieli jeszcze bardziej podkreślają ich byczą postawę.

Przez lata rynek kryptowalut charakteryzował się dużą zmiennością, z pewnymi znaczącymi wzrostami, po których nastąpiły gwałtowne spadki. Jednak technologia stojąca za blockchainem i kryptowalutami w dalszym ciągu przyciąga inwestorów, zarówno detalicznych, jak i instytucjonalnych, ze względu na ich potencjalne zastosowania. Czynniki takie jak szersze przyjęcie, wyjaśnienie przepisów i rosnąca akceptacja w głównym nurcie społeczeństwa mogą potencjalnie prowadzić do dalszego wzrostu rynku.

Mówiąc najprościej, współtwórcy Glassnode uważają, że na podstawie ich analiz rynek kryptowalut może wzrosnąć o imponujące 350%. Należy jednak pamiętać, że wyniki rynkowe nigdy nie są pewne. Niemniej jednak punkt widzenia współzałożycieli oferuje kluczowe spostrzeżenia inwestorom, którzy chcą podejmować świadome decyzje w stale rozwijającym się świecie kryptowalut.

2024-04-22 17:20