Byki SHIB, czy Cardano jest twoim następnym celem? Wszystko o ofercie Shiba Inu „top 10”.

  • Nacisk na zakup rasy Shiba Inu wzrósł w zeszłym tygodniu.
  • Wskaźniki rynkowe wskazywały na dalszy wzrost cen.

W ciągu ostatniego tygodnia SHIB, kryptowaluta reprezentowana przez Shiba Inu, doświadczyła niezwykłej ekspansji. Jego wartość wzrosła o kilkanaście procent, co spowodowało znaczny skok w rankingu wartości rynkowej. W rezultacie SHIB zajmuje obecnie według tego pomiaru pozycję jedenastej co do wielkości kryptowaluty.

Jeśli tendencja się utrzyma, SHIB równie dobrze może ponownie znaleźć się na liście 10 najlepszych, przerzucając Cardano [ADA].

Wieczór byków Shiba Inu

Po czwartej redukcji nowej podaży Bitcoina [BTC], wśród altcoinów nastąpił gwałtowny wzrost optymizmu. Niektóre monety memowe szczególnie prosperowały w tym okresie.

Według CoinMarketCap, w ciągu ostatnich siedmiu dni indeks SHIB wzrósł o ponad 15%.

Obecnie w czasie, gdy pisałem, druga co do wielkości moneta memowa została wyceniona na 0,00002736 dolara, a jej kapitalizacja rynkowa przekroczyła 16,12 miliarda dolarów. Ta znacząca wartość doprowadziła do wzrostu szumu w mediach społecznościowych o SHIB, pokazując jego szerokie uznanie w społeczności kryptowalut.

Byki SHIB, czy Cardano jest twoim następnym celem? Wszystko o ofercie Shiba Inu „top 10”.

Co więcej, zrównoważone nastawienie do niego nadal było optymistyczne, co wskazuje, że nastroje do zakupów przeważały nad sprzedażą. Po niedawnym wzroście na giełdzie różnica w kapitalizacji rynkowej pomiędzy ADA i SHIB zmniejszyła się do zaledwie 2 miliardów dolarów.

Aby dowiedzieć się, czy Shiba Inu może przewyższyć Cardano (ADA) i zająć dziesiątą co do wielkości kryptowalutę, AMBCrypto dokładnie zbadało jej wskaźniki.

Z ustaleń danych Glassnode wynika, że ​​20 kwietnia stosunek wartości sieci do ceny sieci SHIB znacznie spadł. Spadek ten sugeruje, że aktywa mogą być zaniżone, co może prowadzić do wzrostu ich wartości w najbliższej przyszłości.

Byki SHIB, czy Cardano jest twoim następnym celem? Wszystko o ofercie Shiba Inu „top 10”.

Shiba Inu w przyszłości

W zeszłym tygodniu popyt na SHIB wzrósł, co spowodowało znaczny wzrost jego ceny. Jednocześnie więcej inwestorów kupowało SHIB, co doprowadziło do zmniejszenia jego dostępnej podaży na giełdach kryptowalut. Z drugiej strony wzrosła ilość akcji SHIB posiadanych przez inwestorów prywatnych poza giełdami.

Wraz ze wzrostem podaży zgromadzonej przez SHIB pod adresem czołowych wielorybów, wieloryby wykazały wiarę w monetę memową. Wskazanie to wskazywało na optymizm wśród głównych inwestorów, że wartość SHIB może wzrosnąć jeszcze bardziej.

Byki SHIB, czy Cardano jest twoim następnym celem? Wszystko o ofercie Shiba Inu „top 10”.

Po zapoznaniu się z dziennym wykresem SHIB, AMBCrypto sprawdziło, czy są jakieś sygnały techniczne sugerujące, że hossa na meme coinie ma zostać wznowiona. Jeden z takich wskaźników, MACD, pokazał zwyżkowe przejście.

Co więcej, wzrósł także wskaźnik względnej siły (RSI) dla SHIB. Zasygnalizowało to, że cena SHIB może nadal rosnąć, potencjalnie umożliwiając mu przekroczenie ADA i odzyskanie miejsca w pierwszej dziesiątce kryptowalut pod względem kapitalizacji rynkowej.

Byki SHIB, czy Cardano jest twoim następnym celem? Wszystko o ofercie Shiba Inu „top 10”.

Przeczytaj prognozę cen SHIB na lata 2024–25

Pomimo obiecujących perspektyw dla SHIB, token ekosystemu BONE znalazł się pod wpływem sił niedźwiedzia.

Z danych CoinMarketCap wynika, że ​​w ciągu ostatnich 24 godzin wartość monety memowej spadła o około 1,8%. Obecnie jego cena wynosi około 0,7207 USD, a kapitalizacja rynkowa przekracza 165 mln USD.

2024-04-22 17:12