Przewidywanie ceny Shiba Inu – Dwa powody, dla których inwestorzy SHIB są skłonni trzymać

  • Zwyżkowa struktura w wyższych ramach czasowych szła w parze z fazą konsolidacji dla Shiba Inu
  • Rynek kontraktów futures w krótkim terminie wykazał niedźwiedzie nastroje

W ciągu ostatnich sześciu tygodni wartość SHIB, reprezentowana przez kryptowalutę Shiba Inu [SHIB], przeżywała okres spadku i stabilizacji. Tabela cen nie wskazuje na żadne powody do niepokoju dla jej posiadaczy. Zamiast tego może pojawić się doskonała szansa na zakup większej ilości po niższej cenie, jeśli ceny SHIB spadną o około 15%.

Opublikowana niedawno analiza AMBCrypto wykazała, że ​​opłaty transakcyjne na Shibarium spadają. Tendencja ta budzi obawy, gdyż może sygnalizować spadek zaangażowania użytkowników i potencjalnie niższy popyt.

Krótkoterminowy poziom wsparcia ponownie zmienił się w opór

Przewidywanie ceny Shiba Inu – Dwa powody, dla których inwestorzy SHIB są skłonni trzymać

Od 15 marca poziom 0,00003 dolara okazał się znaczący na 12-godzinnym wykresie cen. Byki próbowały utrzymać poziom wsparcia pod koniec marca, ale nie udało im się go utrzymać.

Niedawne odbicie również zatrzymało się na poziomie 0,00000295 USD, tuż poniżej tego poziomu. RSI podkreślił, że dynamika była niezdecydowana i odczytał 47. Przepływ pieniędzy Chaikin również był nieokreślony. Od połowy marca nie przesunął się znacząco poza +0,05 czy -0,05.

Zachowanie cenowe i sygnały techniczne SHIB sugerują, że obecnie przeżywa on okres ruchu bocznego. Przekroczenie progu białych kropkowanych linii na wskaźniku CMF może służyć jako wstępna oznaka wzrostu intensywności zakupów (lub sprzedaży), prawdopodobnie sygnalizując nadchodzący trend dla SHIB w tym kierunku.

Uśpiony nakład dodał zaufania inwestorom

Przewidywanie ceny Shiba Inu – Dwa powody, dla których inwestorzy SHIB są skłonni trzymać

Aktywa zostały wyprzedane mniej więcej w połowie miesiąca, na co wskazuje jego 30-dniowy wskaźnik MVRV spadający do wartości ujemnych. I odwrotnie, średni wiek monety od marca stale rośnie, osiągając tendencję wzrostową. Jest to solidny znak dla potencjalnych nabywców, szczególnie w sytuacji, gdy token konsoliduje się obecnie poniżej oporu.

W ciągu ostatnich dziesięciu dni wartość Open Interest znacznie spadła. Oznacza to, że spekulanci postanowili powstrzymać się od obstawiania wahań cen SHIB na wykresach rynkowych.

Przeczytaj prognozę cen Shiba Inu [SHIB] na lata 2024–25

Na początku marca nastąpił zauważalny wzrost ilości uśpionej kryptowaluty w obiegu. W tym czasie średni wiek monet w stanie spoczynku gwałtownie spadł. Jednak od tego czasu uśpiony obieg pozostaje stosunkowo stabilny, co wskazuje, że w ostatnich tygodniach odnotowano minimalną presję sprzedaży i minimalną aktywność tokenów.

2024-04-10 22:15