Prognoza ceny dogwifhat: Czy 5 dolarów nadal jest na karcie dla żony?

    dogwifhat osiągnął najwyższy poziom kapitalizacji na rynku memecoinów.
    WIF notował wzrost cen o ponad 16%.

Na podstawie mojej analizy i obserwacji rynku memecoinów uważam, że dogwifhat (WIF) to obiecujący nowicjusz ze znacznym potencjałem wzrostu. Jego szybka integracja z trzema największymi memecoinami pod względem kapitalizacji rynkowej, w połączeniu z imponującymi dziennymi i tygodniowymi wzrostami cen, podkreśla jego siłę na konkurencyjnym krajobrazie.


Zauważyłem, że dogwifhat (WIF) wkroczył ostatnio na tętniącą życiem scenę memecoinów o psiej tematyce, wnosząc nową i intrygującą perspektywę do tej popularnej niszy. Chociaż mógł zacząć się później niż inne, dane sugerują, że szybko się dostosował i obecnie poważnie konkuruje o czołowe miejsce w społeczności memecoinów.

Chociaż cena dogwifhat znacznie wzrosła, ogólne nastawienie do tokena nie w pełni pokrywa się z tym trendem. Zamiast tego przyjrzyjmy się przewidywanemu wzrostowi cen dogwifhat.

dogwifhat wskakuje na trzecią pozycję

Z informacji uzyskanych z CoinMarketCap wynika, że ​​memecoin dogwifhat zajmuje obecnie trzecią co do wielkości wartość rynkową wśród wszystkich memecoinów. Obecnie jego kapitalizacja rynkowa przekracza 3,4 miliarda dolarów.

Zauważyłem, że wśród memecoinów tylko Dogecoin [DOGE] i Shiba Inu [SHIB] mają większą kapitalizację rynkową niż moja, przy czym DOGE może pochwalić się ponad 23,5 miliardami dolarów, a SHIB ponad 16 miliardami dolarów. Co ciekawe, moja moneta WIF przewyższa inne dobrze znane memecoiny, takie jak Pepe, Bonk i Floki.

Dogwifhat zwiększa dzienny i tygodniowy wzrost

Intrygującego odkrycia dokonano po zbadaniu statystyk CoinMarketCap dotyczących ostatnich osiągnięć dogwifhat. Obecnie ten memecoin odnotowuje największe zyski zarówno w ciągu ostatnich 24 godzin, jak i ostatniego tygodnia w porównaniu z innymi najpopularniejszymi memecoinami.

W ciągu ostatniego dnia cena odnotowała znaczny wzrost o ponad 24%. Tymczasem w poprzednim tygodniu jej wzrost był imponujący i przekroczył 40%.

Zauważyłem, że Dogecoin, który może poszczycić się największą kapitalizacją rynkową wśród swoich konkurentów, odnotował jedynie skromny wzrost wynoszący około 3% w ciągu ostatniego dnia i wzrost o około 6% w ciągu ostatniego tygodnia.

W ciągu ostatniego dnia Shiba Inu odnotował wzrost o ponad 3%. W ciągu ostatniego tygodnia ta kryptowaluta wzrosła o prawie 25%.

WIF odnotowuje wzrost cen

Na podstawie analizy dziennego wykresu cen przeprowadzonej przez AMBCrypto staje się jasne, dlaczego Dogecoin (dogwifhat) odnotował niezwykłą ekspansję w ciągu ostatniego tygodnia.

Obserwując wykres, zauważam serię wzrostowych trendów cenowych w tym okresie, przy czym najbardziej uderzający wzrost miał miejsce 24 kwietnia. Obecnie wartość dogwifhat gwałtownie rośnie, osiągając ponad 16% wzrost i oscylując wokół 3,5 dolara.

Na zakończenie dnia handlowego 24 kwietnia jego wartość wzrosła o 2,86%, osiągając poziom około 3,10 dolara.

Prognoza ceny dogwifhat: Czy 5 dolarów nadal jest na karcie dla żony?

Chociaż koszt Dogwifhat znacznie wzrósł, jego wskaźnik względnej siły (RSI) pokazuje, że nadal wykazuje on słaby trend wzrostowy. Odczyt RSI poniżej 60 oznacza zwyżkowy trend, ale niezbyt mocny.

Wzrost głośności o prawie 100%

Analiza danych Santiment pokazuje znaczny wzrost wolumenu obrotu kryptowalutą. W porównaniu z poprzednim dniem jego wolumen wzrósł niemal dwukrotnie, osiągając obecnie ponad 800 milionów dolarów w porównaniu do około 433 milionów dolarów w poprzedniej sesji.

Zrównanie trendów cenowych i wolumenów obrotu sugeruje, że Dogwifhat znajduje się obecnie w fazie zwyżkowej tendencji cenowej.

Prognoza ceny dogwifhat: Czy 5 dolarów nadal jest na karcie dla żony?

Ponadto bardziej szczegółowe spojrzenie na dane CoinMarketCap pokazuje, że wartość dogwifhit wzrosła o około 87% w ciągu ostatnich 24 godzin. Jednocześnie kapitalizacja rynkowa spółki wzrosła obecnie o około 18%.

Pies nie wywołał jeszcze znaczących pozytywnych emocji

Analizując rynek instrumentów pochodnych dla dogwifhat na Coinglass, zauważyłem, że w ciągu ostatnich kilku tygodni nastąpił zauważalny spadek pozytywnych nastrojów. Jednak obserwując obecny stan rzeczy, zauważyłem niewielki wzrost stopy finansowania.

23 kwietnia stopa finansowania nieznacznie wzrosła do 0,03%, wzrastając z poprzedniego poziomu 0,01%. Pomimo zauważalnego spadku na wykresie przedstawiającym aktywność traderów, inwestorzy zajmujący długie pozycje wydawali się mieć przewagę w wykonywaniu transakcji.

Po dalszej analizie wykresu Open Interest zauważyłem, że aktywność handlowa znacznie spadła, a wykres wskazuje praktycznie poziom na dzień 24 kwietnia. Wartość Open Interest wynosiła wówczas około 309 milionów dolarów.

Przyszłość wciąż jest otwarta

Niektóre fundusze hedgingowe zwróciły uwagę na memecoin, dogecoin i zaczęły inwestować, otwierając nawet dla nich dedykowane portfele. Oznacza to znaczące zaangażowanie instytucjonalne na rynku memecoinów.

Biorąc pod uwagę obecną trajektorię cen, wzrost pozytywnych nastrojów w stosunku do instrumentów pochodnych powiązanych z WIF może jeszcze znacząco podnieść ich cenę.

Zamiast „Jednakże nie została ustalona trwałość obecnego tempa rozwoju”, można powiedzieć: „Nie wiadomo jeszcze, czy WIF będzie w stanie kontynuować swój niedawny postęp”. I zamiast „ciekawie będzie obserwować, czy WIF będzie w stanie utrzymać swoją tendencję wzrostową, czy też w nadchodzących miesiącach spadnie”, można powiedzieć: „Nie mogę się doczekać, aż dowiem się, czy WIF będzie nadal rósł, czy też ustabilizuje się w ciągu najbliższych kilku miesięcy.”

2024-04-25 18:16