Justin Bieber odnotowuje 95% straty w inwestycjach NFT, ale nadal ma trochę tokenów

Jako osoba uważnie śledząca świat kryptowalut i zaangażowanie w niego celebrytów, obserwuję wyprawę Justina Biebera na niezamienne tokeny (NFT). Przygnębiające jest to, że jego inwestycje w tę przestrzeń spotkały się ze znacznym niepowodzeniem. Spadek wartości, szacowany na około 95%, stanowi znaczną stratę dla gwiazdy muzyki pop, której portfel wycenia się obecnie na nieco ponad 100 000 dolarów, co znacznie różni się od ponad 2 milionów dolarów, które zainwestował w 2022 roku.


Zauważyłem, że ostatnio wejście Justina Biebera na rynek niezamienialnych tokenów (NFT) zyskało na popularności. Z informacji uzyskanych od Arkham Intelligence wynika, że ​​wartość jego inwestycji w NFT, wynosząca w zeszłym roku ponad 2 miliony dolarów, drastycznie spadła. Obecne szacunki wskazują, że ich wartość wynosi około 100 000 dolarów, co oznacza znaczny spadek o około 95%.

Udziały Biebera w NFT odnotowały zauważalny spadek wartości, o czym świadczą słabe wyniki jego przejęć. Początkowo otrzymał około 2,34 miliona dolarów w Ethereum (ETH), za które kupił dwie Bored Apes i dwie Mutant Apes za około 1,86 miliona dolarów. Co więcej, kupił token Świata Kobiet, dwa Doodle, Inny Czyn i Metakartę, co łącznie kosztowało go dodatkowe fundusze. Niestety wartość wszystkich tych tokenów drastycznie spadła, a straty wahały się od 89,7% do 97,4%.

Justin Bieber odnotowuje 95% straty w inwestycjach NFT, ale nadal ma trochę tokenów

Zauważyłem, że pomimo znacznych strat, cyfrowy portfel Justina Biebera nadal zawiera pewną wartość. Obecnie posiada około 500 000 dolarów w tokenach Ethereum (ETH) i APE. Warto zauważyć, że nadal jest właścicielem jednej znudzonej małpy i jednej zmutowanej małpy, mimo że ich łączna wartość spadła do około 47 300 dolarów.

Czy dno jest w środku?

Podczas ostatniej fazy hossy na kryptowalutach pod koniec 2021 r. nastąpił gwałtowny wzrost zaangażowania celebrytów. Gazety i publikacje internetowe były pełne historii o dołączeniu do świata kryptowalut znanych postaci, takich jak Eminem, Justin Bieber i raper Future. Niektórzy kupowali poszukiwane kolekcje NFT, takie jak Bored Apes, podczas gdy inni umieszczali na swoich profilach w mediach społecznościowych symbole takie jak laserowe oczy, aby zasygnalizować swoje zaangażowanie.

Zauważyłem, że niedawny spadek na rynku kryptowalut zmusił inwestorów do odpowiedniego ponownego rozważenia swoich zobowiązań finansowych.

Cena Bitcoina mocno odbiła od poziomu najniższego pod koniec 2022 r., wzrastając o ponad 400% i osiągając nowe rekordowe maksima. Jednak rynek nie odzyskał całkowicie entuzjazmu, jaki miał w 2021 roku. Inwestycje Justina Biebera w NFT ilustrują ten punkt, ponieważ poniósł on znaczne straty pomimo niedawnego wzrostu cen kryptowalut.

2024-04-25 18:43