Poznaj najnowsze 30-dniowe minimum sieci BNB – jak i dlaczego do tego doszło?

    Sieć BNB odnotowała ostatnio spadek aktywności sieciowej
    Rynek instrumentów pochodnych BNB również odnotował spadek aktywności handlowej w ciągu ostatnich 24 godzin

Jak podaje Artemis, liczba transakcji w sieci BNB Chain [BNB] osiągnęła najniższy poziom od 30 dni w dniu 17 kwietnia. Z danych pochodzących od tego dostawcy usług internetowych wynika, że ​​tego dnia tylko około 1,1 miliona unikalnych adresów wzięło udział w co najmniej jednej transakcji. Liczba ta oznacza spadek o 21% w porównaniu z 1,4 milionami aktywnych adresów dziennie odnotowanymi 19 marca – najwyższą liczbą w zeszłym miesiącu.

Liczba aktywnych adresów w Łańcuchu BNB spadła, co skutkuje mniejszą liczbą codziennych transakcji. Według danych Artemis na dzień 17 kwietnia zarejestrowano 3,8 miliona unikalnych interakcji, co oznacza spadek o 21% w porównaniu z 5 milionami transakcji, które miały miejsce 19 marca.

Kiedy liczba użytkowników w sieci blockchain, takiej jak BNB Chain, spada, typowy koszt przetwarzania transakcji, czyli opłaty transakcyjne, ma tendencję do spadku w oparciu o obserwowalne dane.

17 kwietnia użytkownicy sieci zapłacili łącznie 659 000 dolarów opłat transakcyjnych. Oznacza to spadek o 56% w stosunku do najwyższego poziomu opłat transakcyjnych wynoszącego od początku roku wynoszącego 1,6 miliona dolarów, który został osiągnięty 15 marca.

W efekcie ostatnie tygodnie to okres stałego spadku przychodów sieci.

Według raportu Artemis, sieć BNB osiągnęła 6 kwietnia przychody w wysokości 57 000 dolarów – co jest najniższym wynikiem od lutego. Do 17 kwietnia dzienne przychody spadły do ​​66 000 dolarów, co stanowi spadek o 22% w stosunku do początku miesiąca.

Pozytywny trend dla BNB na listach przebojów

Obecnie BNB jest warte około 560 dolarów, na podstawie najnowszych wiadomości. Zgodnie z niewielkim wzrostem na rynku kryptowalut w ciągu ostatniego dnia, wartość BNB wzrosła o około 3%, jak wskazuje CoinMarketCap.

Przeczytaj prognozę cen [BNB] Binance Coin na lata 2024–25

W skali 12-godzinnej cena Binance Coin (BNB) wykazała zauważalny wzrost zainteresowania i popytu.

Przykładem jest wskaźnik Chaikin Money Flow (CMF), który oblicza dynamikę przepływu pieniędzy do i z aktywów. Gdy wskaźnik ten rósł, oznaczało to napływ środków netto do aktywa, co dawało wartość dodatnią.

Poznaj najnowsze 30-dniowe minimum sieci BNB – jak i dlaczego do tego doszło?

Dodatnia wartość CMF wskazuje na dobre warunki rynkowe, co oznacza, że ​​na rynek wpłynie netto środków w celu wsparcia wzrostu cen w najbliższej przyszłości.

Pomimo silnych oznak pesymizmu wobec rynku instrumentów pochodnych monety na podstawie najnowszych danych, może to stanowić wyzwanie dla inwestorów BNB. W szczególności, według danych Coinglass, otwarte zainteresowanie tą monetą spadło o 7% w ciągu ostatnich 24 godzin. Mówiąc prościej, obecna sytuacja może wymagać ostrożności w kontaktach z BNB.

Sorry. No data so far.

2024-04-19 15:03