Oasys nawiązuje współpracę z Edią w celu wprowadzenia gier wideo w stylu retro do Web3

Jako doświadczony inwestor kryptowalutowy z doświadczeniem w grach, jestem podekscytowany widząc, że Oasys, blockchain nowej generacji skoncentrowany na grach, nawiązuje partnerstwa w sektorze gier Web2. Na szczególną uwagę zasługuje dla mnie współpraca z Edią, właścicielem IP setek kultowych gier retro.


Oasys, platforma blockchain nowej generacji skupiona na grach, rozszerza swoją współpracę w branży gier Web2. Od lipca 2023 r. Oasis będzie wyłącznym partnerem blockchain dla Edii, firmy posiadającej prawa własności intelektualnej do wielu klasycznych gier wideo wydanych w latach 80. i 90. XX wieku.

Blockchain Oasys nawiązuje współpracę z firmą Edia IP major

Oasys, jeden z pionierskich łańcuchów bloków skupiający się na grach, został wyznaczony na jedynego partnera Web3 firmy Edia Corporation, która jest właścicielem 139 własności intelektualnych (IP) klasycznych gier. W wyniku tego sojuszu Oasys ma na celu przywrócenie cenionych tytułów społeczności kryptograficznej.

Firma Oasys otrzymała wyłączne prawa do wprowadzenia całej kolekcji 139 gier retro Edia do świata Web3, torując drogę nowej fali entuzjastów gier blockchain. Przygotuj się na ekscytujący rozdział w świecie #BlockchainGaming, napędzany klasycznymi tytułami retro ️

— Oasys | Blockchain dla gier (@oasys_games) 10 lipca 2024 r

Jako analityk wyjaśniłbym to w ten sposób: jestem podekscytowany naszą współpracą z Edią, gdy rozpoczynamy misję mającą na celu przyciągnięcie większej liczby graczy głównego nurtu do świata Web3. Wykorzystując obszerną kolekcję 139 adresów IP gier retro Edii, planujemy opracować nowe gry oparte na blockchainie w infrastrukturze Oasys. Naszym celem jest odtworzenie tych klasycznych tytułów na potrzeby inicjatyw „Odtwórz, aby zarobić”, oferując graczom wyjątkowe i wciągające wrażenia, jednocześnie przedstawiając im potencjalne korzyści płynące z gier Web3.

Współpracując z Oasys, Edia przejmie zarządzanie public relations i inicjatywami marketingowymi. Wykorzystując właściwości intelektualne firmy Oasys dotyczące gier retro i technologię blockchain, naszym celem jest wzbudzenie zainteresowania potencjalną synergią pomiędzy ukochanymi postaciami i tytułami gier a technologią Web3.

Edia jest prawowitym właścicielem własności intelektualnej kilku ukochanych gier wideo z lat 80., które odniosły sukces w Japonii, Europie i Ameryce Północnej. Początkowo te klasyczne tytuły z gatunków fantasy i bijatyk zyskały oddaną rzeszę fanów, a wkrótce zostaną przywrócone do życia dzięki partnerstwu z Oasys.

Jako analityk chciałbym podzielić się faktem, że natknąłem się na kilka godnych uwagi wiadomości: Ubisoft, renomowana firma z branży gier, ujawniła plany dotyczące wydawania nadchodzących gier na wiodących platformach blockchain, o czym wcześniej informował U.Today.

Od gier kartridżowych po gry typu blockchain

Jako badacz badający branżę gier z radością dzielę się informacją, że współpraca pomiędzy Oasys i Edią jest niezwykle obiecująca, jeśli chodzi o ożywienie klasycznych gier i ukochanych postaci z lat 80. i 90. XX wieku dla współczesnych odbiorców. To partnerstwo może służyć jako brama, zapewniając nowemu pokoleniu graczy możliwość doświadczenia nostalgii i uroku tych kultowych tytułów.

Edia jest właścicielem praw własności intelektualnej do dobrze znanych gier, takich jak Gaiares – strzelanka z przewijaniem poziomym, która pierwotnie ukazała się w 1990 roku. Gaiares, pierwotnie wydany jako gra kartridżowa na platformie Sega Genesis, mógłby zamiast tego zostać opracowany jako gra typu blockchain.

Aby zwiększyć swój wpływ na rynku NFT, Oasis nawiązała współpracę z SBI NFT, oddziałem giganta fintech Ripple zajmującym się cyfrowymi przedmiotami kolekcjonerskimi.

W ciągu ostatnich 24 godzin natywna kryptowaluta Oasys, zwana OAS, odnotowała wzrost ceny o 0,5%. Obecnie na czołowych rynkach kasowych jego wartość wynosi 0,04286 USD.

Sorry. No data so far.

2024-07-10 17:43