Najważniejsze powody, dla których cena MATIC może się podwoić w kwietniu

    W ciągu ostatnich siedmiu dni kurs MATIC spadł o prawie 10%.
    Metryki potwierdziły możliwość wzrostu cen.

Token wielokątny [MATIC] był nadal kontrolowany przez niedźwiedzie w oparciu o kolory wykresu dziennego i tygodniowego. Jednak istotny wskaźnik sugerował, że nadszedł czas na zakup, co oznaczało, że cena MATIC może znacząco wzrosnąć.

Niedźwiedzie wielokątne nie chcą wyjść

Na podstawie danych z CoinMarketCap, MATIC odnotował około 10% spadek w ciągu ostatniego tygodnia. Jednak tendencja spadkowa osłabła w ciągu ostatnich 24 godzin, przy jedynie minimalnym spadku wartości Wielokąta.

Obecnie MATIC wyceniany jest w tym składzie na 0,8985 dolara, a jego wartość rynkowa przekracza 8,8 miliarda dolarów, co plasuje go na 17 miejscu wśród największych kryptowalut pod względem kapitalizacji.

Wskaźniki społecznościowe MATIC wykazały znaczny spadek ze względu na malejącą wartość. Według danych Santiment nastroje wobec Polygon stawały się coraz bardziej negatywne, co wskazuje na dominację wśród inwestorów nastrojów pesymistycznych.

Jednak jego wolumen społecznościowy pozostał stabilny, co odzwierciedla jego popularność w przestrzeni kryptograficznej.

Najważniejsze powody, dla których cena MATIC może się podwoić w kwietniu

Tendencja może wkrótce się zmienić

Jednocześnie znany ekspert od kryptowalut Ali w swoim tweecie zwrócił uwagę na ważną statystykę MATIC. Według jego postu 30-dniowy współczynnik MVRV tokena osiągnął znaczny próg, co wskazuje na potencjalną okazję do zakupu.

Wcześniej wskaźnik MVRV spółki MATIC dwukrotnie osiągał ten poziom, co doprowadziło do wzrostu cen odpowiednio o około 112% i 87%.

Aby uzyskać jaśniejszą perspektywę na to, czy przeszłe trendy powtórzą się w przypadku MATIC po raz trzeci, AMBCrypto dokładniej zbadało swoją obecną sytuację. Korzystając z danych z CryptoQuant, AMBCrypto odkryło, że wskaźnik względnej siły (RSI) firmy Polygon wykazywał oznaki wyprzedania.

Oscylator stochastyczny, podobnie jak RSI, zasygnalizował, że znajduje się w obszarze wyprzedania, co sugeruje nieuchronny wzrost ceny MATIC. Co więcej, rezerwy walutowe tokena malały, co sugeruje, że popyt na zakup MATIC już rósł.

Najważniejsze powody, dla których cena MATIC może się podwoić w kwietniu

Na giełdzie instrumentów pochodnych pojawiły się zachęcające sygnały dla tokena MATIC. Otwarte zainteresowanie tokenem znacznie spadło wraz ze spadającą ceną. Spadek ten może potencjalnie wskazywać na rychłą zmianę kierunku rynku.

Stopa finansowania spadła, wskazując, że inwestorzy w kontrakty terminowe MATIC nie kupowali kryptowaluty po jej niższych poziomach cenowych.

Najważniejsze powody, dla których cena MATIC może się podwoić w kwietniu

Przeczytaj prognozę cen Polygon [MATIC] na lata 2024–25

Z analizy technicznej MACD wynika, że ​​wkrótce może pojawić się trend wzrostowy. Indeks przepływów pieniężnych (MFI) wykazał jednak oznaki bessy i znaczny spadek.

Może to uniemożliwić wzrostowi dynamiki ceny MATIC w krótkim okresie.

Najważniejsze powody, dla których cena MATIC może się podwoić w kwietniu

Sorry. No data so far.

2024-04-08 23:03