Najlepszy analityk Ethereum ETF: „Milczenie to przemoc”

Jest mało prawdopodobne, że fundusze ETF Ethereum uzyskają zgodę organów regulacyjnych w maju tego roku, jak wynika z oceny znanego eksperta ETF Erica Balchunasa.

Na podstawie raportu Barrona niektórzy twórcy ETF przeprowadzili rozmowy z Komisją Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) na temat potencjalnych ETF-ów Ether. Na tym etapie SEC nie udzieliła tym przedsiębiorstwom jasnych wskazówek.

Wcześniejszy raport sugerował, że SEC była w trakcie zatwierdzania funduszy ETF na Bitcoin, co obejmowało serię wymian za obopólną zgodą pomiędzy SEC a wnioskodawcami ETF. Jednakże SEC wydaje się obecnie mniej skłonna do podejmowania aktywnego dialogu z propozycjami ETF, jak wskazuje niedawny artykuł Barrona. Zamiast tego wydaje się, że komunikację inicjuje głównie SEC.

HOT Stories
Najlepszy analityk Ethereum ETF: „Milczenie to przemoc”
Top Analyst on Ethereum ETF: „Silence Is Violence”
Bitcoin Hater Jamie Dimon Compares AI to Steam Engine
AI Tweet from Horror Legend Stephen King Leaves X Pondering
Bitcoin (BTC) Price to Jump Above $200,000 – Dan Tapiero Names Major Reason

karta

SEC nie przedstawiła jeszcze komentarzy na temat kilku złożonych propozycji propozycji ETF Ethereum, co uniemożliwia dalszy postęp procesu zatwierdzania. Pomimo ostatnich raportów sugerujących, że SEC omawiała te wnioski na prywatnych spotkaniach, jak dotąd nie otrzymano żadnych informacji zwrotnych. Według Balchunasa „brak informacji zwrotnej ma taki sam wpływ, jak samo działanie”.

W marcu Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) opóźniła podjęcie decyzji w sprawie kilku wniosków o fundusze Ethereum Exchange-Traded Fund (ETF), w tym wniosku złożonego przez największą korporację finansową BlackRock.

Według raportu U.Today prawdopodobieństwo zatwierdzenia funduszu ETF Ethereum w maju, według oceny eksperta ds. ETF z Bloomberga, wynosi zaledwie 25%.

W zeszłym tygodniu organ regulacyjny zwrócił się do opinii publicznej o opinię na temat wniosków złożonych przez BlackRock i inne firmy.

Propozycje dotyczące funduszu ETF (ETF) napotykają kilka wyzwań: od sprzeciwu legislacyjnego w Kongresie po rosnące pytania dotyczące regulacyjnej klasyfikacji kryptowaluty jako wiodącego altcoina.

2024-04-08 23:15