Monety memowe oparte na Solanie Bonk i Dogwifhat notowane na giełdzie Major Exchange w Wielkiej Brytanii

Kraken, wiodąca globalna giełda, ogłosiła, że ​​użytkownicy w Wielkiej Brytanii mogą teraz handlować popularnymi tokenami memów Bonk (BONK) i Dogwifhat (WIF), oba zbudowane na platformie Solana.

Ponadto monety Jito (JTO), Dymension (DYM), Jupiter (JUP), Polygon Ecosystem Token (POL) i Wormhole (W) zostały uwzględnione na liście kryptowalut akceptowanych dla osób zamieszkałych w Wielkiej Brytanii.

Jak donosi U.Today, w czwartek Coinbase International również ogłosiła notowanie WIF.

Ambitne rozszerzenie Krakena

W czwartek giełda potwierdziła przejęcie TradeStation Crypto, co miało zwiększyć wpływy firmy na rynku amerykańskim. TradeStation posiada różne zezwolenia organów regulacyjnych w Stanach Zjednoczonych.

Giełda kryptowalut czyni wysiłki, aby zwiększyć swoje wpływy w UE. W październiku ujawnili plany wykupienia BCM, znanego holenderskiego brokera kryptowalut z siedzibą w Holandii.

W 2019 roku Kraken przejął brytyjską firmę Crypto Facilities zajmującą się instrumentami pochodnymi. Od października ubiegłego roku spółka rozwija nowe oferty, aby wykorzystać lukę rynkową powstałą po upadku giełdy FTX.

Nowy produkt portfelowy

W tym tygodniu Kraken udostępnił publicznie bezpłatną wersję swojego portfela kryptowalut o nazwie „Kraken Wallet”. Jest kompatybilny z różnymi sieciami blockchain, takimi jak Dogecoin, Binance Smart Chain (Base), Ethereum i Solana.

Kraken oferuje teraz usługę portfela podobną do Binance, Coinbase i innych głównych giełd kryptowalut. Wyjątkowość portfela Krakena polega na jego kodowaniu typu open source.

2024-04-19 19:05