Mapowanie ścieżki MATIC na 1,20 $ i jak możesz z tego skorzystać

    Analiza w łańcuchu wykazała sygnał kupna, który uczestnicy mogą uznać za przydatny
    W krótkim terminie cena MATIC może wzrosnąć do 1,20 USD

Według oceny AMBCrypto spadek wartości MATIC o 23,64% w ciągu ostatniego miesiąca może stanowić cenną okazję do zakupów. Pogląd ten potwierdza ujemny stosunek wartości rynkowej do wartości zrealizowanej altcoina (MVRV) wynoszący -6,54%. Mówiąc prościej, spadek cen spowodował, że wartość rynkowa MATIC jest znacznie niższa niż jego wartość zrealizowana, co potencjalnie czyni go dla niektórych atrakcyjną inwestycją.

Podany współczynnik wskazuje, czy posiadacze MATIC osiągnęli zysk, czy ponieśli stratę. Mówiąc prościej, gdyby każdy posiadacz tokenów MATIC sprzedał swoje tokeny po aktualnej cenie, odnotowałby średnio stratę w wysokości 6,54%. Jednak statystyka ta może również wskazywać na okazję do zakupów przed potencjalnym wzrostem cen, biorąc pod uwagę historyczne trendy MATIC. Ta obserwacja może być jedynie spekulacją, ale można ją poprzeć analizą wyników z przeszłości.

Mapowanie ścieżki MATIC na 1,20 $ i jak możesz z tego skorzystać

MATIC wygląda na nastawiony na stare, dobre czasy

Na dzień 30 listopada 2023 roku wskaźnik MVRV dla MATIC ukształtował się na poziomie ujemnym 5,06%. W tamtym czasie cena tokena wynosiła 0,75 dolara. Następnie zaledwie kilka dni później jego wartość wzrosła do 0,92 dolara. Podobna podwyżka cen miała miejsce w styczniu, kiedy token kosztował 0,70 dolara. W krótkim czasie cena MATIC przekroczyła 1 dolara. W związku z tym istnieje prawdopodobieństwo, że token może ponownie doświadczyć takiego wzrostu cen.

Ponadto ważne jest, aby zbadać potencjalną inwestycję z technicznego punktu widzenia, tak jak zrobiło to AMBCrypto. Do 8 kwietnia byki osiągnęły pozycję w pobliżu poziomu wsparcia 0,89 USD na 4-godzinnych wykresach.

Po przekroczeniu bariery 0,91 dolara tokenowi udało się tego dokonać. Obecnie MATIC jest wyceniony na 0,93 dolara. Byczy inwestorzy nie mogą się doczekać, aby pchnąć jego wartość w kierunku 1 dolara.

Wskaźnik RSI, czyli wskaźnik siły względnej, przesunął się w dół, co sugeruje, że dynamika wzrostów dla MATIC może słabnąć. Biorąc pod uwagę obecny trend rynkowy, wzrost wartości MATIC w nadchodzących dniach może okazać się trudny.

Zamiast napierać, jeśli popyt na zakupy wzrośnie, kryptowaluta może przekroczyć swój poziom oporu. Według wskaźnika Fibonacciego istnieje możliwość, że w takich okolicznościach MATIC może osiągnąć cenę 1,67 dolara.

Mapowanie ścieżki MATIC na 1,20 $ i jak możesz z tego skorzystać

Czy odrodzenie będzie łatwe?

Siła byków jest kluczowym czynnikiem w tej projekcji. Jeśli jednak niedźwiedzie nadal będą przewodzić, optymistyczne prognozy mogą przestać być aktualne.

Trybunał zbadał także deltę skumulowanego poziomu likwidacji (CLLD). Według analizy AMBCrypto znaczna płynność istniejąca w przedziale od 0,95 USD do 0,98 USD sugeruje potencjalny wzrost ceny MATIC w kierunku tego zakresu.

Jeśli tak się stanie, istnieje ryzyko wyeliminowania krótkich pozycji z wysokim poziomem dźwigni. Ponadto osoby z umiarkowaną dźwignią mogą również doświadczyć strat z powodu znacznego spadku.

Jednocześnie pozytywny RLKS sygnalizował sytuację o wysokim potencjalnym ryzyku i korzyściach. Interpretacja tego w ten sposób może prowadzić do pesymistycznego nastawienia MATIC w najbliższej przyszłości, co może skutkować spadkiem cen.

Mapowanie ścieżki MATIC na 1,20 $ i jak możesz z tego skorzystać

Przeczytaj prognozę cen Polygon [MATIC] na lata 2024-2025

Po zakończeniu dekoniunktury istnieje duże prawdopodobieństwo, że cena kryptowaluty odbije się i potencjalnie osiągnie 1,20 dolara.

Sorry. No data so far.

2024-04-10 09:11