Efekt Binance: TAO skacze o 26%, po czym się cofa, ale dlaczego?

    Notowanie na giełdzie spowodowało wzrost cen, zanim dynamika wyhamowała.
    Nastroje wokół TAO pozostały bardzo pozytywne.

Po tym, jak Binance ujawniło dodanie tokena TAO firmy Bittensor do swoich notowań 11 kwietnia, wartość tokena wzrosła z 576 dolarów, aby osiągnąć szczyt na poziomie 725 dolarów. Jednak pomimo tego początkowego sukcesu, cena TAO spadła i obecnie jest notowana na poziomie około 641 dolarów.

Bittensor to zdecentralizowany protokół o otwartym kodzie źródłowym, który wykorzystuje technologię blockchain i uczenie maszynowe w celu kompensowania cennych informacji. Jako projekt skupiający się na sztucznej inteligencji (AI), TAO odnotował znaczny rozwój ze względu na powszechne zainteresowanie tym tematem.

TAO prowadzi, a inni podążają za nim

W ciągu ostatniego roku wartość kryptowaluty wzrosła o zdumiewające 936,38%. W związku z tym niektórzy inwestorzy twierdzą, że Binance powinien był umieścić go na giełdzie wcześniej.

Zamiast tego rozwój kryptowaluty doprowadził do wzrostu odpowiednich miar. Na przykład, na podstawie danych LunarCrush, TAO okazało się najbardziej aktywnym projektem w mediach społecznościowych i zaangażowaniu rynkowym.

Efekt Binance: TAO skacze o 26%, po czym się cofa, ale dlaczego?

Z informacji zbadanych przez AMBCrypto wynika, że ​​z projektem było powiązanych około 8,32 miliona osób. Liczba ta oznaczała znaczny wzrost o 233,90% w ciągu 24 godzin.

Ponadto nastąpił znaczny wzrost aktywności handlowej o 265,60%. Jeżeli wzrost wolumenów, jak wskazuje analiza techniczna TAO, utrzyma się, możemy spodziewać się znacznego wzrostu cen.

Jeśli rynek przyjmie bardzo optymistyczny obrót, wartość tokena może osiągnąć około 710 dolarów w ciągu zaledwie kilku dni. Jeśli jednak liczba transakcji spadnie wraz ze wzrostem ceny, może to podważyć trend wzrostowy i podać w wątpliwość optymistyczne perspektywy.

Byki mają wszystkie ręce na pokładzie

Chociaż koszt spadł, ważony sentyment wskazał, że na podstawie ich komentarzy ludzie nadal optymistycznie patrzą na Bittorrent. Mówiąc prościej, analiza komentarzy wykazała ogólnie pozytywny stosunek do Bittorrenta pomimo jego spadającej ceny.

Wysoki wynik oznacza optymistyczne komentarze na temat projektu, natomiast niski wynik sugeruje coś przeciwnego. W chwili obecnej wskaźnik wzrósł do 5,07, co sygnalizuje pozytywne perspektywy dla projektu.

Jeśli wskaźnik będzie utrzymywał się powyżej zera przez dłuższy czas, istnieje możliwość, że cena TAO może powrócić do poziomów osiągniętych 11 kwietnia, jak wynika z analizy AMBCrypto innego wskaźnika – działalności deweloperskiej.

Efekt Binance: TAO skacze o 26%, po czym się cofa, ale dlaczego?

27 marca nastąpił znaczny wzrost wysiłków rozwojowych Bittorusa. Ten skok wskazywał na większe zaangażowanie w udostępnianie nowych funkcjonalności.

Obecnie wskaźnik ten wykazuje spadek, co sugeruje, że liczba repozytoriów GitHub powiązanych z Bittensor jest ograniczona. Zwykle takie odkrycie można uznać za sygnał ostrzegawczy.

Czy Twoje portfolio jest zielone? Sprawdź Kalkulator Zysku TAO

Pomimo wzrostu zaangażowania społecznego i pozytywnych nastrojów wobec TAO, wzrost ten mógł przeciwdziałać jego wpływowi na wzrost. W przyszłości możemy spodziewać się większej frekwencji na TAO w porównaniu do ostatnich okresów.

Jeśli Binance wpłynie na to w ten sposób, token może osiągnąć nowe szczyty, a nawet przekroczyć swój dotychczasowy rekord. Jednak dorównanie imponującemu 365-dniowemu doświadczeniu jest nie lada wyzwaniem.

2024-04-13 02:15