Dogecoin do 1 dolara: analityk przewiduje przełamanie klasycznego wzoru DOGE

Ekspert ds. kryptowalut Ali przewiduje, że wartość Dogecoin może wzrosnąć do 1 dolara w ciągu najbliższych kilku tygodni w oparciu o poprzednie ruchy cen i powtórzenie ustalonego wzorca.

Na podstawie przeszłych trendów i analizy technicznej historycznych wahań cen Dogecoina Ali identyfikuje spójny wzór, który zazwyczaj sygnalizował silne wzrosty cen w przeszłości.

Na podstawie oceny Alego Dogecoin wykazuje obecnie oznaki konsolidacji po wybiciu – wzór, który zazwyczaj poprzedza silne ruchy zwyżkowe. Wyjaśnia, że ​​DOGE przechodzi obecnie konsolidację po wybiciu się z trójkąta zniżkowego. Ten typ formacji, charakteryzujący się długimi okresami handlu bocznego lub niewielkimi wahaniami cen, zwykle przygotowuje grunt pod znaczną aktywność zakupową, ostatecznie prowadząc do wzrostu ceny Dogecoina.

Według jego oceny Ali przewiduje, że Dogecoin odnotuje znaczny wzrost w nadchodzących tygodniach, dążąc do ceny 1 dolara.

Ali stwierdził, że Dogecoin ponownie zachowuje się jak zwykle. Obecnie Dogecoin nabiera sił po ucieczce z malejącego trójkąta na wykresie. Według danych historycznych istnieje duża szansa, że ​​Dogecoin może w ciągu najbliższych kilku tygodni wzrosnąć do 1 dolara.

Dogecoin znów wykazuje swoje typowe zachowanie! Cena $DOGE obecnie rośnie w siłę po wyjściu z formacji zstępującego trójkąta. Bazując na tendencjach historycznych, możliwe jest, że Dogecoin w najbliższej przyszłości wzrośnie w stronę poziomu 1 dolara.— Ali (@ali_charts) 21 kwietnia 2024 r.

Patrząc optymistycznie, wskaźnik TD Sequential na dziennym wykresie Dogecoin wskazuje sygnał kupna. To narzędzie techniczne służące do prognozowania odwrócenia trendu wskazuje potencjalny wzrost w ciągu najbliższego jednego do czterech dni. Zgodnie z tą analizą możemy przewidzieć trend wzrostowy i nadchodzącą podwyżkę cen.

Obecnie Dogecoin spadł o 1,18% w ciągu ostatnich 24 godzin i jego cena wynosi 0,16 USD. Ponieważ Dogecoin oscyluje nad krytycznym wsparciem na poziomie 0,15 dolara, istnieje silne poczucie, że wkrótce wzrośnie w kierunku znaku dolara.

Niektórzy mogą uznać prognozę Alego za zbyt optymistyczną, ale nie jest to niespotykane. Na przykład Dogecoin odnotował niezwykły wzrost, osiągając rekordowy poziom 0,737 USD 8 maja 2021 r.

Należy pamiętać, że wyniki z przeszłości mogą dostarczyć przydatnych wskazówek na temat przyszłych trendów, ale nie zapewniają zwycięstwa.

2024-04-22 14:48