Cotygodniowi zwycięzcy i przegrani rynku kryptowalut – BONK, SUI, STRK, TAO

  • Firmy Core, Bonk i Sui odnotowały największe zyski w zeszłym tygodniu.
  • Starknet, Nervos Network i Bittensor odnieśli największe straty tygodnia.

W zeszłym tygodniu halving Bitcoina [BTC] zajął centralne miejsce, jednak przed najlepszymi i słabszymi graczami tygodnia rozegrała się intrygująca historia.

W grupie zwycięzców kluczową pozycję zajął znaczący element o nazwie Core. Z kolei w przegranej drużynie jednym z największych rozczarowań był element o nazwie Nerwy.

Najwięksi zwycięzcy

Rdzeń

W ciągu ostatnich kilku tygodni CORE wykazało dobre wyniki. Było to jednak szczególnie widoczne w najnowszym cotygodniowym rankingu.

Z danych CoinMarketCap wynika, że ​​w ciągu ostatniego tygodnia cena wzrosła o około 54%, przekraczając 2 dolary.

Według AMBCrypto, CORE rozpoczął tydzień z ceną około 1,3 dolara. Przez kolejne dni jego cena stale rosła, osiągając szczyt na poziomie około 2,7 dolara do 16 kwietnia.

Pod koniec tygodnia cena osiągnęła około 2,1 dolara, co stanowiło znaczący wzrost o prawie 1 dolara w porównaniu z wartością z otwarcia.

Głębsza analiza pokazuje, że CORE odnotował w tym okresie wzrost cen handlowych o ponad 5%, podczas gdy jego wartość rynkowa przekroczyła 1,9 miliarda dolarów.

Bonk

W ciągu ostatnich 24 godzin monety memów odnotowały znaczny wzrost i obecnie mają najwyższą wartość spośród wszystkich aktywów w tym okresie.

Według najnowszej aktualizacji CoinMarketCap jedynie Bonk (BONK) odnotował znaczny wzrost, co plasuje go wśród trzech wiodących pretendentów do cotygodniowych podwyżek cen.

W ciągu ostatniego tygodnia Bonk odnotował znaczny wzrost wzrostu, wynoszący prawie jedną trzecią więcej, co plasuje go na drugim miejscu wśród konkurentów odnoszących największe sukcesy.

Wartość Bonka rozpoczęła tydzień 1 kwietnia w okolicach 0,000015 dolarów. Następnie jego cena stopniowo spadała, aż 20 dnia tego samego miesiąca osiągnęła około 0,000019 dolarów.

Obecnie, gdy to piszę, cena BONK znajduje się w trendzie wzrostowym, a CoinMarketCap odnotowuje niezwykły 40% wzrost kapitalizacji rynkowej w ciągu ostatnich 24 godzin. Wzrost ten spowodował, że wartość rynkowa BONK przekroczyła granicę 1,3 miliarda dolarów.

Sui

SUI znalazło się w pierwszej trójce z największym wzrostem cen, wynoszącym ponad 24,7% w ciągu tygodnia”.

Przyglądając się bliżej wykresowi dziennemu SUI, w zeszłym tygodniu zauważyliśmy serię kolejnych wzrostów każdego dnia. Linia trendu wzrostowego uwydatniła tę prawidłowość, podkreślając utrzymujący się wzrost cen.

Rozpoczynając tydzień w okolicach 1,2 dolara, SUI zakończyło się ceną przekraczającą 1,4 dolara pod koniec tygodnia.

Cotygodniowi zwycięzcy i przegrani rynku kryptowalut – BONK, SUI, STRK, TAO

Obecnie, gdy to piszę, jego wartość spadła o około 1% do około 1,4 dolara. Choć w poprzednim tygodniu odnotował znaczny wzrost, nie przeszedł jeszcze w pełni w hossę.

Wartość RSI SUI sugerowała, że ​​w momencie sporządzania raportu nadal znajdował się on w trendzie spadkowym, poniżej linii neutralnej. Jednocześnie jego kapitalizacja rynkowa przekroczyła 1,8 miliarda dolarów.

Najwięksi przegrani

Starknet

Starknet [STRK] okazał się największym przegranym tygodnia na podstawie danych CMC. Przeglądając dzienny wykres przedziałów czasowych, STRK rozpoczął tydzień od wzrostu o ponad 4%, notując cenę około 1,48 USD.

Pomimo wzrostu, po tym momencie wartość nadal spadała. Do 20 kwietnia cena wzrosła o ponad 12% i pod koniec tygodnia osiągnęła poziom około 1,35 dolara. Wynik ten nie był jednak wystarczający, aby zrekompensować wcześniejsze straty.

W chwili pisania tego tekstu jego kurs wynosił blisko 1,34 dolara, co oznacza spadek o mniej niż 1%.

Cotygodniowi zwycięzcy i przegrani rynku kryptowalut – BONK, SUI, STRK, TAO

Spojrzenie na Indeks Względnej Siły (RSI) ujawniło, że w momencie tworzenia tej wiadomości odczyt wynosił poniżej 35, co sugeruje silny trend spadkowy. Warto wspomnieć, że 20 kwietnia nastąpił znaczący wzrost o 12%, co wyprowadziło go z obszaru wyprzedania.

W momencie pisania tego tekstu kapitalizacja rynkowa spółki wynosiła 980,9 mln dolarów.

Sieć nerwów

Według CoinMarketCap, drugi co do wielkości tygodniowy spadek, wyniósł ponad 9,6%, odnotował Nervos Network (CKB).

Na początku tygodnia cena zaczęła się od około 0,025 USD, ale następnie znacznie spadła.

Cena osiągnęła około 0,028 dolara 15 kwietnia, ale potem zaczęła spadać i pod koniec tygodnia spadła do około 0,022 dolara.

Obecnie cena wynosi około 0,021 dolara, a według najnowszych danych w ciągu ostatnich kilku godzin pojawiły się oznaki wzrostu ceny. Co więcej, kapitalizacja rynkowa wynosi obecnie około 939 milionów dolarów.

Bittensor

Z danych z CoinMarketCap wynika, że ​​token TAO firmy Bittorent odnotował jeden z największych spadków w zeszłym tygodniu. Token odnotował spadek o 5,65%, co doprowadziło do ceny zamknięcia wynoszącej 479,03 USD za tygodniowy handel.

Przyglądając się szczegółowo jego formacji, początek tygodnia przyniósł zachęcające sygnały, gdy ceny zbliżyły się do 592 dolarów. Ale potem nastąpił zwrot na gorsze, w wyniku czego ostateczna cena pod koniec tygodnia wyniosła około 479 dolarów.

Obecnie cena na rynkach wynosi około 476 dolarów. Według najnowszych danych łączna wartość firmy wyniosła ponad 3,1 miliarda dolarów.

Wniosek

Co tydzień będę podsumowywać, które akcje odnotowały znaczące zyski lub straty. Pamiętaj, że rynki mogą być nieprzewidywalne, a ceny mogą szybko się zmieniać.

Dlatego przed podjęciem jakichkolwiek decyzji inwestycyjnych najlepiej przeprowadzić własne badania (DYOR).

2024-04-21 22:16