Cena Dogecoina (DOGE) może osiągnąć najwyższy poziom w historii po rozwiązaniu bloku dostaw

Jak wynika z ostatniej analizy przeprowadzonej przez IntoTheBlock, Dogecoin (DOGE) mógł ostatnio doświadczyć znacznego skoku ceny i osiągnąć nowy szczyt. Powodem tego potencjalnego wzrostu jest wchłonięcie około 21,74 miliarda monet DOGE w przedziale cenowym od 0,1636 do 0,671 dolara.

Ponieważ obecnie znajduje się w nim ponad 953 590 portfeli, ta duża ilość Doge powoduje obecnie straty dla swoich właścicieli. Jeśli jednak zostanie rozwiązany problem uniemożliwiający obrót tej podaży, istnieje potencjał znacznego wzrostu cen Doge.

Choć eksperci są pełni nadziei, ostrzegają, że proces absorpcji może doprowadzić do zwiększonej sprzedaży na rynku w miarę zmiany przedziału cenowego. Obecnie DOGE wyceniany jest na poziomie 0,152 dolara, a jego najwyższy punkt wyniósł 0,74 dolara, co sugeruje znaczne możliwości wzrostu.

Cena Dogecoina (DOGE) może osiągnąć najwyższy poziom w historii po rozwiązaniu bloku dostaw

Co istotne, tylko niewielka część adresów Dogecoin jest reprezentowana przez dany wolumen. Według danych około 5,13 miliona adresów posiada około 122,75 miliarda DOGE, co stanowi około 81,05% wszystkich adresów Dogecoin. Ta znacząca własność stanowi solidną podstawę dla kryptowaluty memowej; niesie to jednak również potencjalne ryzyko w postaci zwiększonej presji sprzedaży.

W obecnej sytuacji sygnały ze wskaźników on-chain DOGE wskazują na potencjalny nowy szczyt jego ceny. Jednakże wśród traderów toczy się wiele debat na temat tego, jak różne elementy, takie jak nastrój inwestorów i szersze warunki rynkowe, mogą wpłynąć na trend cenowy Dogecoina. Społeczność Dogecoin aktywnie omawia te możliwości.

2024-04-17 18:20