Cardano (ADA) odnotowuje imponujący wzrost napływu środków o 28,372%; Dokąd to doprowadzi?

W ostatnim czasie można zaobserwować znaczny wzrost dużych inwestycji w Cardano (ADA), na co wskazuje napływ środków do portfeli największych inwestorów, czyli „wielorybów”. Tendencja ta stanowi ważny kamień milowy dla Cardano, ponieważ dąży ona do utrzymania swojego miejsca wśród 10 najlepszych kryptowalut pod względem kapitalizacji rynkowej.

Z danych IntoTheBlock wynika, że ​​pomiędzy 13 a 14 kwietnia nastąpił ogromny wzrost, o około 28 372%, liczby monet Cardano (ADA) przekazywanych dużym posiadaczom. Ilość monet ADA w tych zasobach wzrosła z 54,93 mln do oszałamiających 6,32 miliardów w tym okresie.

Znaczące zakupy mogą mieć miejsce, gdy duzi inwestorzy przenoszą nabyte aktywa z giełd do portfeli offline, co sugeruje aktywne zachowania zakupowe.

Cardano (ADA) odnotowuje imponujący wzrost napływu środków o 28,372%; Dokąd to doprowadzi?

Duzi inwestorzy, czyli „wieloryby”, mogą zakupić znaczne ilości kryptowaluty po zauważalnych spadkach cen, co może sygnalizować dno rynkowe w oparciu o napływ transferów dużych posiadaczy.

Cena ADA odbiła po osiągnięciu rekordowo niskiego poziomu 0,4 dolara w dniu 13 kwietnia, który ostatni raz zaobserwowano na początku grudnia 2023 r. Obecnie cena ADA wzrosła o 5,61% w ciągu ostatnich 24 godzin do 0,48 dolara, co stanowi drugi dzień z rzędu wzrost cen.

Cardano toczy zaciętą walkę o utrzymanie miejsca w pierwszej dziesiątce

Konkurencja wśród dziesięciu wiodących kryptowalut oparta na wartości rynkowej staje się coraz bardziej intensywna, ponieważ każdy projekt dąży do zdobycia przewagi i przyciągnięcia większej bazy klientów.

Umieszczenie wartości rynkowej Cardano (ADA) wśród dziesięciu wiodących kryptowalut jest zagrożone. Obecnie jej kapitalizacja rynkowa wynosi 17,08 miliarda dolarów, co plasuje ją na dziesiątej co do wielkości kryptowalutie.

Choć wzrost dużych depozytów inwestorów może wydawać się korzystny, należy pamiętać, że należy wziąć pod uwagę również znaczne wypłaty z adresów „wielorybów”. Podmioty te mogą przenosić środki, które niedawno nabyły, ze względów biznesowych.

Wskaźnik Large Holders Netflow, który sygnalizuje ruchy dużych inwestorów, czyli „wielorybów” na rynku, wskazuje na znaczny wzrost ich pozycji na poziomie 1900%. Może to być oznaką akumulacji.

Osiągając godne uwagi osiągnięcie, blockchain Cardano liczy obecnie ponad 89 milionów transakcji – dowód rosnącego wykorzystania i zaangażowania.

2024-04-15 19:01