Byki Worldcoin wkraczają do akcji – ale czy jest już za późno na WLD?

  • Struktura i dynamika Worldcoin były po stronie sprzedających w horyzoncie 1-dniowym
  • Krótkoterminowe zyski były raczej wytchnieniem niż ożywieniem spowodowanym brakiem popytu

Worldcoin (WLD) ujawnił plany dotyczące nadchodzącego rozwiązania warstwy 2, Worldchain, które ma zadebiutować tego lata. Token WLD będzie miał funkcję i będzie używany do opłat transakcyjnych w połączeniu z Ethereum [ETH].

Ogłoszenie to spowodowało nieznaczny wzrost cen, ale nie odwróciło ogólnego spadku, którego WLD doświadcza od dłuższego czasu.

Pierwszym krokiem będzie wyjście poza 7,48 dolara, ale czy byki są na tyle mocne, aby to osiągnąć?

Zarówno wskaźniki WLD, jak i akcja cenowa wskazują jeden kierunek naprzód

Byki Worldcoin wkraczają do akcji – ale czy jest już za późno na WLD?

Linie Fibonacciego w kolorze bladożółtym wskazują, że niedawne minimum cofnięcia na poziomie 5,6 USD było niższe niż minimum z poprzedniego spadku.

13 kwietnia cena przekroczyła poziom oporu (byczy blok przełamujący w kolorze cyjan) od 3,7 do 4,2 USD, który był jednocześnie luką cenową reprezentującą wartość godziwą (biały).

Po osiągnięciu najniższego poziomu tego dnia, cena WLD wzrosła o 52%. Jednak na jednodniowym wykresie widać wyraźny trend spadkowy.

W krótszych przedziałach czasowych obrona przedziału 5,4–5,5 USD była kluczowa dla kupujących, aby utrzymać optymistyczne perspektywy w najbliższej przyszłości.

Wspólna średnia ruchoma (CMA) na wykresie dziennym wyniosła -0,01. Wskazywało to na w dalszym ciągu słaby popyt zakupowy i sugerowało, że podwyżki cen nie nastąpią szybko.

W porównywalny sposób wskaźnik RSI pozostał poniżej 50 punktów, co wskazuje, że dynamika trendu spadkowego utrzymała się nawet w obliczu ożywienia cen.

Krótkoterminowe nastroje na rynku zmierzały w stronę byków

Byki Worldcoin wkraczają do akcji – ale czy jest już za późno na WLD?

W ciągu ostatnich kilku dni nastąpił znaczny wzrost zainteresowania Open Interest, o ponad 50 milionów dolarów między 15 a 21 kwietnia.

Pokazało to, że spekulanci byli skłonni licytować WLD i wierzyli w jej dynamikę wzrostową.

Przeczytaj prognozę cen Worldcoin [WLD] na lata 2024–25

Natomiast popyt na CVD na rynku kasowym odnotował niewielki wzrost pomiędzy 14 a 17 dniem tego miesiąca. Jednak w ciągu ostatnich czterech dni poprzedzających chwilę obecną popyt na rynku kasowym spadł.

Zatem krótkoterminowy byczy entuzjazm WLD może szybko się zakończyć.

2024-04-21 21:11