Binance Coin – Gdzie wzrost wolumenu BNB pozostawia traderów takich jak Ty?

    Na wykresie wolumen BNB utrzymuje się poniżej 3 miliardów dolarów
    Zmienność również jest w dalszym ciągu niska

Na początku miesiąca wolumen obrotu Binance Coin (BNB) odnotował znaczny wzrost, osiągając maksimum odnotowane po raz ostatni w 2022 r. Jak od tego czasu radzi sobie BNB i czy są jakieś oznaki zbliżających się poważnych zmian cen?

Wolumen Binance Coin wraca do normy

1 kwietnia wolumen obrotu Binance Coin, jak wynika z analizy Santiment, osiągnął szczyt wynoszący ponad 11 miliardów dolarów. Wzrost ten okazał się jednak krótkotrwały, ponieważ późniejsze badanie sugerowało powrót do zwykłego zakresu głośności. Wykres pokazuje, że od czasu gwałtownego wzrostu wolumen monety utrzymywał się poniżej poziomu 2 miliardów dolarów.

Obecnie, gdy to piszę, wolumen wynosi około 1,9 miliarda dolarów. Od czasu gwałtownego wzrostu cen nie nastąpiły żadne istotne wahania cen.

Binance Coin – Gdzie wzrost wolumenu BNB pozostawia traderów takich jak Ty?

Zmienność na wykresie zawęża się

Analizując wykres dzienny, zaobserwowano, że cena Binance BNB nie zareagowała szczególnie, gdy wolumen obrotu osiągnął szczyt. Z drugiej strony wykres wykazał tendencję spadkową ze spadkiem ceny o ponad 5%, co spowodowało jej spadek z około 600 dolarów do około 570 dolarów.

Binance Coin – Gdzie wzrost wolumenu BNB pozostawia traderów takich jak Ty?

Następnie cena w okolicach 580 dolarów próbowała się ustabilizować. Obecnie Binance Coin (BNB) jest notowany po cenie około 583 dolarów, przy jedynie niewielkim spadku wynoszącym mniej niż 1%. Analiza wskaźnika względnej siły (RSI) wykazała, że ​​nadal znajduje się on w trendzie wzrostowym. Co więcej, przegląd wstęg Bollingera sugerował minimalne wahania cen, co oznacza, że ​​jest mało prawdopodobne, aby znaczące zmiany cen nastąpiły nagle.

Handlowcy są ostrożni, ponieważ…

Patrząc na trend stóp finansowania na Coinglass, zauważyliśmy stały powrót do dodatniego obszaru, co oznacza, że ​​kupujący na rynku BNB ponownie rządzili. Obecnie stopa finansowania wynosi około 0,02%, ale liczba ta sygnalizuje również raczej słabe nastroje inwestorów pomimo oczekiwań wzrostu cen.

Ostatecznie akcja cenowa nie ujawniła żadnych znaczących zmian, podczas gdy liczba otwartych pozycji pozostała stabilna w pobliżu 600 milionów dolarów, co wskazuje na przyzwoitą ilość pieniędzy wpływającą i wychodzącą z rynku.

Na podstawie połączonych danych z tych wskaźników wydaje się, że inwestorzy nie wykazali jeszcze silnego zaangażowania w BNB. W rezultacie znaczące zmiany cen BNB mogą nie być bliskie, biorąc pod uwagę bieżące trendy rynkowe, jak sugerują historyczne wzorce wykresu cen.

2024-04-10 11:03