22 miliony dolarów w XRP kupione na Binance przez Enigmatyczne Whales: Szczegóły

Jako doświadczony inwestor kryptowalutowy żywo zainteresowany XRP, uważam ostatnie tajemnicze transfery XRP z Binance do nieznanych portfeli za intrygujące. Podczas gdy cena XRP wykazała jedynie nieznaczny spadek, dwóm anonimowym wielorybom udało się wypłacić znaczne kwoty, łącznie 44 miliony XRP.


Whale Alert, dobrze znany monitor blockchain, zgłosił istnienie dwóch niezidentyfikowanych gigantów kryptowalut, posiadających łącznie około 44 miliony XRP.

W tym czasie cena XRP odnotowała niewielki spadek o prawie 4%.

Dwa niezidentyfikowane wieloryby wycofały łącznie 43 917 681 XRP z giełdy Binance, o wartości około 12 153 891 dolarów i 10 603 607 dolarów w momencie transakcji.

HOT Stories
22 miliony dolarów w XRP kupione na Binance przez Enigmatyczne Whales: Szczegóły
Elon Musk’s Tesla to Spend $10 Billion on AI Training This Year
Here’s How Many Hours Michael Saylor Spent Studying Bitcoin – Hold Tight
Bitcoin ETFs Expected to Launch in Australia
Is Shiba Inu (SHIB) Finished? Ethereum (ETH) About to Get Tested, Cardano (ADA) Finally Enters Uptrend
20 980 252 #XRP (10 603 607 USD) przeniesione z #Binance do nieznanego portfela— Whale Alert (@whale_alert) 29 kwietnia 2024

Ostatnie wypłaty XRP z Binance

Anonimowi inwestorzy na dużą skalę, zwani wielorybami, konsekwentnie wycofują znaczne ilości XRP z Binance. Wielkości transakcji są porównywalne z wcześniej raportowanymi.

Jako analityk badający dane od Bithomp, eksploratora kryptowalut specjalizującego się w transakcjach XRP, odkryłem kilka intrygujących szczegółów. Z dostarczonych informacji wynika, że ​​niektóre anonimowe portfele powiązane z tymi przelewami są połączone z Binance. W związku z tym niedawną serię transferów XRP na dużą skalę można interpretować jako transakcje wewnętrzne zorganizowane przez samą wiodącą światową platformę handlu kryptowalutami.

30,5 miliona XRP trafiło do Bitstamp

Whale Alert poinformował również, że na dużej cyfrowej giełdzie walut Bitstamp dokonano ogromnej transakcji o wartości 30 350 000 XRP. Przelew został wykonany z nieznanego portfela i w momencie jego realizacji był wart 15 920 021 dolarów w fiatach.

Z analizy Bitstomp wynika, że ​​transakcja pochodziła z portfela powiązanego z Ripple Labs, czołowym graczem w branży. Warto zauważyć, że Bitstamp jest jedną z kilku giełd kryptowalut współpracujących z Ripple w zakresie rozwiązania płatniczego, wcześniej zwanego On-Demand Liquidity (ODL), aż do zmiany nazwy wczesną jesienią ubiegłego roku.

Analizuję systemy i technologie, w tym tę znaną obecnie jako Ripple Payments. Platforma ta działa poprzez RippleNet i wykorzystuje XRP, aby ułatwić szybkie i niedrogie transakcje. Dostęp do tej funkcjonalności i korzystanie z niej można uzyskać za pośrednictwem zaufanych giełd kryptowalut.

2024-04-29 17:56