Założyciel SHIB, Ryoshi, wysyła w czasie istotne ostrzeżenie

Przez dziesięciolecia enigmatyczny założyciel Shiba Inu, nazywany pod pseudonimem Ryoshi, składał liczne oświadczenia. Niedawno jednym z takich komentarzy podzielił się dyrektor generalny współpracującej z SHIB firmy K9 Finance.

W swoim przesłaniu Ryoshi mówi o oszustach i swojej pracy polegającej na obronie Shiba Inu i jego społeczności.

Stara wiadomość Ryoshiego udostępniona armii SHIB

Współtwórca K9 Finance i Decent Autonomous Organisation (DAO) buzzdefi0x, który jest współzałożycielem tego podmiotu, przekazał istotny komunikat od Ryoshiego, którym podzielił się ze społecznością Shiba Inu, będąc nadal aktywnym w sferze publicznej.

W tym komunikacie Ryoshi, twórca SHIB, oświadczył, że jego obowiązkiem jest ochrona reputacji i wartości projektu. Ci, którzy wspierają i szanują SHiba Inu, są uważani za sojuszników. Z drugiej strony osoby próbujące wykorzystać lub oszukać SHIB są uznawane za elementy pozbawione skrupułów i będą odizolowane od społeczności. W związku z tym Ryoshi wezwał oddanych wyznawców SHIB, aby podtrzymali jego autentyczność i wykorzenili wszelkie szkodliwe wpływy.

„Na moim stanowisku jestem odpowiedzialny za ochronę naszej tożsamości i reputacji. Od pierwszego dnia jest to moje niezachwiane zobowiązanie. SHIBA pozostaje SHIBA, a ci, którzy to szanują, są na równi ze mną. Jednakże każdy próba wykorzystania lub wykorzystania SHIBA zostanie uznana za oszustwo i odpowiednio odizolowana.”— Buzz.Shib | Shibarium (@buzzdefi0x) 17 kwietnia 2024 r

W maju 2021 r. enigmatyczny założyciel SHIB, powszechnie używanej kryptowaluty memowej, usunął wszystkie swoje treści z mediów społecznościowych i pożegnał się ze społecznością SHIB, skutecznie znikając z widoku publicznego. Akcja ta przypomina działanie anonimowego twórcy Bitcoina, Satoshiego Nakamoto, który zniknął w 2010 roku po przekazaniu projektu małej grupie programistów.

Niedawno Lucie, szefowa marketingu zespołu Ryoshiego, przywołała dwie poprzednie wiadomości od Ryoshiego podczas aktualizacji społeczności SHIB.

Lucie z SHIB wydaje poważne ostrzeżenie

W środy Lucie, specjalistka ds. marketingu w mediach społecznościowych z zespołu SHIB, udzielała informacji międzynarodowej społeczności Shiba Inu. Używając metafory „wilki w owczej skórze”, przestrzegła użytkowników SHIB przed osobami, które są przebiegłe i zamaskowane, chcąc oszukać dla własnej korzyści.

Pomimo niepowodzeń Lucie odkryła pozytywny aspekt. Stwierdziła, że ​​każdy oszust w pewnym sensie przyczynia się do rosnącego sukcesu SHIB i wzmacnia determinację zespołu w budowaniu bardziej otwartej i niezawodnej platformy.

W sferze kryptograficznej, tak jak w prawdziwym życiu, istnieją wilki przebrane za owce, które chcą wykorzystać niczego niepodejrzewające osoby. Nie dajmy się jednak zastraszyć; zamiast tego pozostaniemy silni i oddani podtrzymywaniu uczciwości i zaufania w naszej społeczności.— 𝐋𝐔𝐂𝐈𝐄 | SHIB.IO (@LucieSHIB) 17 kwietnia 2024 r

W tym okresie Shibarium, rozwiązanie warstwy 2, odnotowało znaczną poprawę ważnych wskaźników. Po gwałtownym spadku o 63,30%, dzienna liczba transakcji odbiła się w środę w tym tygodniu, osiągając 59% wzrost, zwiększając łączną liczbę transakcji do zaledwie 100 000, a zatem do imponującej liczby 417 milionów.

2024-04-18 18:28