Z życia gwiazdy Sok z żuka, 28-letniego Harrisa Dickinsona – od zabaw z Nicole Kidman (57, 57) w nowym, sprośnym filmie Babygirl po jego dziewczynę-muzyczkę

Gdy zagłębiam się w porywającą podróż Harrisa Dickinsona, młodego aktora, który szybko wspiął się na wyżyny hollywoodzkiej sławy, nie mogę wyjść z podziwu dla jego odporności i determinacji. Urodzony w tętniącym życiem Londynie, Harris spędził swoje młode lata marząc o życiu poza granicami swojego rodzinnego miasta, pielęgnując pasję do aktorstwa, która ostatecznie zaprowadziła go na wspaniałe wybrzeża Tinseltown.


Kariera aktorska Harrisa Dickinsona szybko się rozwija, a jego nominacja do głównej roli w nadchodzącym, ognistym filmie Nicole Kidman zatytułowanym „Babygirl.

Halina Reijn jest odpowiedzialna za scenariusz, reżyserię i współprodukcję thrillera erotycznego, którego premiera odbyła się miesiąc temu na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji. Do kin wejdzie 25 grudnia.

W nadchodzącej produkcji 28-letni bohater przejmuje rolę pierwszoplanową, wcielając się w młodego stażystę imieniem Samuel. Ten Samuel inicjuje romantyczne spotkanie z postacią dyrektora generalnego, graną przez Romy, postać graną przez Nicole Kidman.

Ekscytujący film zagłębia się w zawiłości relacji władzy i intymności w środowisku pracy, przedstawiając nielegalny romans między głównymi bohaterami.

Przed długo oczekiwaną premierą filmu TopMob zagłębia się w życie osobiste gwiazdy Soku z żuka 2, śledząc jego podróż od debiutanckiej roli do związku z utalentowanym muzykiem.

Kim jest Harris Dickinson?  

Harris Dickinson urodził się 24 czerwca 1996 roku w Leytonstone, dzielnicy wschodniego Londynu.

Uczęszczał do Ravensbourne School i od 14 roku życia pracował w niepełnym wymiarze godzin na różnych stanowiskach.

Wcześniej pociągało go aktorstwo, ale szukał wejścia do świata rozrywki za kulisami, szczególnie podczas produkcji. Doświadczenie zdobywał pracując jako asystent operatora przy realizacji różnorodnych teledysków i filmów dokumentalnych.

W wieku siedemnastu lat zdecydował się porzucić karierę edukacyjną, poświęcając się pasji filmowej i teatralnej. Co ciekawe, zamiast podążać tą twórczą ścieżką, prawie wstąpił w szeregi Royal Marines.

W swoim porannym programie Chrisowi Evansowi opowiedział, że dołączył do kadetów piechoty morskiej w wieku około 14 lat i odnalazł w tym wielkie spełnienie. Zasadniczo dało mu to poczucie celu, którego wcześniej mu brakowało.

Aktorstwo było czymś, czym zajmowałam się jednocześnie. Ale nigdy nie wyobrażałem sobie, że będzie to kariera.

Jako oddany zwolennik, wydało mi się dziwne, że od najmłodszych lat często braliśmy udział w obozach szkoleniowych w stylu wojskowym. Dostaliśmy karabiny i inny sprzęt do ćwiczeń strzeleckich, co z pewnością było niezwykłą częścią mojego dzieciństwa.

Później przekonał go trener z RAW Academy i wrócił do występów w teatrze w Walthamstow. Dzięki tej decyzji ostatecznie dostał rolę w sztuce zatytułowanej „Anioły” w reżyserii Pauline McLynn.

W tym momencie Dickinson miał zaledwie 18 lat. Jednak ta rola otworzyła mu drogę do prestiżowej szkoły teatralnej Royal Academy w Londynie.

Niemniej jednak, początkowo praca postępowała stopniowo, mimo że dostałem rolę w reklamie Volkswagena i próbowałem wykorzystać szansę podczas sezonu pilotażowego w Los Angeles.

Aby zachować stabilność finansową, zdecydował się podjąć pracę w Hollister, aby gromadzić środki na przyszłe podróże. Był optymistą, że długo oczekiwana szansa w końcu nadejdzie.

W rozmowie z „The Guardian” powiedział, że często przebywał w piwnicy, sortując pranie, gdy dzwonił nieznany numer. Ponieważ niezidentyfikowane numery zwykle oznaczały, że dzwonił jego agent, za każdym razem, gdy myślał: „To moja szansa, aby odejść!” i pobiegł na górę, żeby odsłuchać pocztę głosową. Jednak zawsze mówili: „Przykro nam, nie zrozumiałeś.

Dickinson pracował także w hotelu – tę pracę wielokrotnie opuszczał, aby zająć się inną pracą. 

„Dano mu szansę wzięcia udziału w pilotażu, więc powiadomił hotel: „Muszę jechać do Hollywood!” Kilka miesięcy później musiał wrócić i poprosić o swoją dawną pracę.

Rolę w amerykańskim dramacie o dojrzewaniu „Beach Rats” w reżyserii Elizy Hittman dostał dopiero w 2017 roku.

Jako oddany naśladowca chciałbym podzielić się tym, że w kreacji Frankie przez Dickinsona ceniony krytyk Ed Potton z „The Times” pochwalił ją za perfekcyjne opanowanie autentycznego akcentu z południowego Brooklynu.

Dodatkowo był nominowany do nagrody Independent Spirit Award w kategorii Najlepszy aktor pierwszoplanowy oraz nagrody Gotham Independent Film Award za wybitną kreację wschodzącej gwiazdy.

Po dokonaniu wielkiego przełomu zagrał w kilku filmach, takich jak „Morderstwo na końcu świata” u boku Emmy Corrin, „Żelazny pazur” z Zacem Efronem i Allenem White’em, dramat o II wojnie światowej „Blitz” oraz rola superbohatera w „The Eternals”.

Aktor zagrał także w wielokrotnie nagradzanym filmie Trójkąt smutku.

 Z kim spotykał się Harris Dickinson?

Dickinson generalnie woli trzymać swoje sprawy osobiste w tajemnicy, jednak wiadomo, że obecnie jest w związku z muzykiem Rose Grey.

Para mieszka w Londynie ze swoim kotem i często można ją zobaczyć na wspólnych wydarzeniach.

Z tego, co wiemy, nie podali wprost daty rozpoczęcia swojego związku, ale wywiad z nimi sugerował, że są parą od czasów młodzieńczych.

Wcześniej Dickinson wyreżyserował teledysk do utworu Graya „Afraid of Nothing”, co było ich drugim wspólnym projektem po jego piosence „Blue”.

Emily Dickinson zasugerowała, że ​​silną, twórczą więź można utworzyć, gdy jednostki wystawiają się na nową i różnorodną dynamikę w swoim związku, jak to ujęła w Głodzie: „Co więcej, taki związek jest sprawdzianem, ponieważ wymaga podatności na świeże, wyjątkowe wzajemne oddziaływanie.

Jednakże znacznie zwiększa poczucie intymności, ponieważ pozwala na łatwiejszy i szybszy dostęp, zmniejszając ostrożność i obawę związaną z potencjalnym urażeniem innych.

W naszym związku osiągnęliśmy punkt, w którym szczerość jest prosta i niefiltrowana. Co więcej, sądzę, że ona czuła to samo do mnie i gdyby mój pomysł był kiepski, nie zawahałaby się wyrazić tego, mówiąc coś w rodzaju: „Nie będziemy rozważać tej opcji.

2024-10-02 15:49