XRP vs BTC: tajemniczy komentarz legendarnego tradera Petera Brandta wywołuje intrygę

Znany inwestor Peter Brandt wywołał szum w świecie kryptowalut, dokonując nieoczekiwanej uwagi na temat porównania wykresów XRP i Bitcoin.

Brandt poczynił nieoczekiwany i tajemniczy komentarz, przewidując, że wykres XRP/BTC skręci w kierunku znacznego trendu spadkowego, wprawiając inwestorów i analityków w zakłopotanie i zastanawiając się, co to złowieszcze odniesienie do „Antarktydy” może oznaczać dla przyszłości tych kryptowalut.

Udaliśmy się na Antarktydę $XRP BTC> — Peter Brandt (@PeterLBrandt) 12 kwietnia 2024 r.

Stwierdzenie „udawał się na Antarktydę” można interpretować na kilka sposobów. Z jednej strony może to oznaczać zimne, niedźwiedzie perspektywy dla wykresu XRP w stosunku do BTC, sugerując, że ceny mogą spaść do nowych minimów, podobnie jak mroźne temperatury na najbardziej wysuniętym na południe kontynencie Ziemi. Z drugiej strony może symbolizować podróż na niezbadane terytorium, eksplorację głębin wcześniej niewidzianych przez rynek kryptowalut.

Wiarygodna interpretacja drugiej sytuacji wynika z reakcji Branda na zapytanie użytkownika X: „Innymi słowy, jeśli XRP przewyższy historyczne wyniki Bitcoina”.

Brandt zgodził się, co oznacza, że ​​żaden kupujący nie osiągnie zysku na tym poziomie.

Rynek kryptowalut czeka rozlew krwi

Analiza Brandta jest szczególnie istotna teraz, gdy rynek kryptowalut podlega zmienności, co powoduje znaczne straty w przypadku większości kryptowalut.

W piątek kryptowaluty odnotowały znaczny spadek ze względu na panujący na rynkach konwencjonalnych nastrój awersji do ryzyka, wpływający na rynek walut cyfrowych. Bitcoin (BTC) osiągnął najniższy poziom 65 110 dolarów podczas piątkowej sesji handlowej, ale udało mu się nieco odrobić i obecnie przekracza 67 000 dolarów. W ciągu ostatnich 24 godzin cena Bitcoina spadła o około 5%.

XRP odnotował znaczny spadek podczas piątkowych notowań, osiągając minimum na poziomie 0,507 USD po osiągnięciu maksimum na poziomie 0,616 USD. Obecnie XRP znajduje się powyżej minimum z poprzedniego dnia, ale w ciągu ostatnich 24 godzin spadł o 11,56%, osiągając cenę 0,54 USD.

W świecie kryptowalut toczy się wiele debat i ciekawości dotyczących porównania wykresów XRP i Bitcoina. Niedawno XRP osiągnął najniższy punkt od prawie siedmiu lat, mierząc go w stosunku do Bitcoina.

Analiza Brandta dotycząca wykresu XRP i BTC wzbudziła zainteresowanie, pozostawiając ludzi ciekawi ukrytego przesłania w jego tajemniczych przewidywaniach dotyczących tych aktywów cyfrowych. Brandt nie ujawnił jednak na razie dodatkowych informacji, które pozwoliłyby na różne interpretacje jego prognozy.

Zainteresowane strony, w tym inwestorzy i zwolennicy, uważnie przyglądają się prognozom Brandta dotyczącym zimna. Będą czekać, aby obserwować, czy ta prognoza się zmaterializuje, czy też rynek zaskoczy nas wszystkich, kierując się w stronę bardziej optymistycznych warunków.

Sorry. No data so far.

2024-04-13 13:28