XRP gwałtownie rośnie o 156% wśród kryptowalutowej łaźni o wartości 930 milionów dolarów

W okresie znacznych wyprzedaży i likwidacji na większym rynku kryptowalut, XRP, siódma co do wielkości kryptowaluta pod względem wartości rynkowej, odnotowała niezwykły wzrost aktywności handlowej o 156%.

Z informacji uzyskanych z CoinMarketCap wynika, że ​​wolumen obrotu XRP wzrósł w ciągu ostatnich 24 godzin o 156%, osiągając łączną kwotę 3,08 miliarda dolarów.

W weekend kryptowaluty odnotowały spadek ze względu na zwiększoną ostrożność na rynkach konwencjonalnych, co doprowadziło do większych spadków w przypadku mniejszych walut cyfrowych.

Znaczące pogorszenie koniunktury na rynku doprowadziło do największej likwidacji w tym miesiącu, w wyniku której zniknęły lewarowane transakcje pochodne na aktywach cyfrowych o wartości ponad 930 milionów dolarów, jak wskazują dane CoinGlass. Te pozycje o wartości około 800 milionów dolarów były zakładami długimi, przewidującymi wzrost cen i zostały zaskoczone nagłym załamaniem rynku.

XRP gwałtownie rośnie o 156% wśród kryptowalutowej łaźni o wartości 930 milionów dolarów

XRP, będąc jedną z najstarszych i ugruntowanych kryptowalut, pozostaje popularnym wyborem wśród traderów i inwestorów chcących inwestować w aktywa cyfrowe. W ciągu ostatnich 24 godzin XRP zajęło drugie miejsce na Upbit, wiodącej giełdzie kryptowalut w Korei Południowej, ustępując jedynie Bitcoinowi.

Warto zauważyć, że znaczny wzrost aktywności w handlu XRP może wynikać z prób inwestorów zarabiania na wahaniach cen w drodze handlu spekulacyjnego. Nieprzewidywalny charakter rynku kryptowalut zapewnia liczne szanse na osiągnięcie zysków, a gwałtowny wzrost wolumenu XRP może być wynikiem wzmożonej aktywności rynkowej wynikającej z tych spekulacji.

Ponadto najnowsze wydarzenia w społeczności XRP Ledger, w szczególności nadchodzący debiut monety typu stablecoin i ulepszenia, mogą być czynnikiem wpływającym na gwałtowny wzrost aktywności handlowej XRP.

Wspaniała wiadomość: propozycja ulepszenia funkcji zdecentralizowanych finansów (DeFi) XRP Ledger poprzez nowy natywny protokół pożyczkowy jest teraz otwarta na komentarze i oceny.

Skutecznie wdrożono poprawkę błędu automatycznego animatora rynku (AMM) dla księgi XRP, rozwiązując problem zidentyfikowany 23 marca dotyczący nieprawidłowej ilości LPTokenów w puli AMM.

W artykule na blogu wiceprezes ds. inżynierii RippleX, Brad Chase, szczegółowo opisuje problem, chronologię jego rozwiązania, konsekwencje, zdobyte spostrzeżenia i ciągłe wysiłki mające na celu uniknięcie ponownego wystąpienia takich incydentów.

2024-04-13 17:43