WIF rośnie o 13%, a FLOKI o 8%: czy memecoiny wróciły?

    WIF i Floki są świadkami ogromnego wzrostu cen po wielokrotnych korektach.
    Popularność zarówno FLOKI, jak i WIF spadła pomimo wzrostu cen.

W ciągu ostatnich kilku dni rynek memecoinów doświadczył znacznych niepowodzeń, a kilka dobrze znanych memecoinów straciło ponad 20% swojej wartości. Obecnie jednak widać oznaki poprawy, gdyż inwestorzy wydają się ponownie dokonywać zakupów.

W ciągu ostatniego dnia zarówno Dogecoin (WIF), jak i Floki Inu (FLOKI) odnotowały wzrost cen. Dogecoin wzrósł o 12,92%.

Kto wypuścił psy?

Pomimo większego wzrostu cen WIF w porównaniu z innymi spółkami, wzrost ten nie zdołał odwrócić tendencji spadkowej, która została ustanowiona w wyniku wcześniejszych działań cenowych WIF.

W tym przedziale czasowym wolumen salda (OBV) WIF odnotował znaczny wzrost. Ten wzrost OBV wskazuje na rosnącą aktywność zakupową i optymistyczne nastroje rynkowe wobec WIF.

Wskaźnik Chaikin Money Flow (CMF) dla WIF pozostał na poziomie -0,02, zamiast znacznie wzrosnąć, jak można by się spodziewać, biorąc pod uwagę rosnące ceny. Ujemna wartość CMF, nawet przy trendzie wzrostowym, może sugerować słabszą presję zakupową lub niewystarczającą akumulację. Ta rozbieżność między ruchem cen a CMF może być oznaką niepewności lub wątpliwości wśród inwestorów co do siły trendu.

WIF rośnie o 13%, a FLOKI o 8%: czy memecoiny wróciły?

Podczas gdy FLOKI odnotował wzrost o 7,97%, w chwili pisania tego tekstu jego cena utrzymywała się na poziomie 0,000154 USD. Jednak podobnie jak WIF, FLOKI nie udało się przełamać trendu spadkowego.

Jak wpłynęło to na handlowców?

W zeszłym dniu podwyżki cen doprowadziły do ​​likwidacji 1,37 mln dolarów na krótkich pozycjach przeciwnych WIF. Sytuacja była zupełnie inna w przypadku FLOKI, gdzie krótkie pozycje o wartości zaledwie 112 000 USD zostały rozwiązane ze względu na minimalną liczbę otwartych pozycji.

WIF rośnie o 13%, a FLOKI o 8%: czy memecoiny wróciły?

W ciągu ostatnich kilku dni szum wokół FLOKI w mediach społecznościowych zauważalnie osłabł, a ogólne nastawienie do niego stało się mniej pozytywne.

Przeczytaj prognozę cen Dogwifhat [WIF] 2024–25

Rozmowy o FLOKIm w mediach społecznościowych nie były częste, a jeśli już miały miejsce, często zawierały negatywne uwagi.

WIF rośnie o 13%, a FLOKI o 8%: czy memecoiny wróciły?

WIF doświadczył spadku pogawędek społecznych i pozytywnego nastawienia podobny do FLOKIego. Jednak aktywność społeczna WIF nie spadła tak drastycznie, co sugeruje, że nadal cieszył się pewnym zainteresowaniem fanów.

WIF rośnie o 13%, a FLOKI o 8%: czy memecoiny wróciły?

2024-04-15 14:15