Wieloryby Solana kupują BOME w obliczu krachu na rynku: oznaka ożywienia?

    BOME wzrósł o ponad 5% w ciągu ostatnich 24 godzin.
    Wskaźniki techniczne memecoina wyglądały na niedźwiedzie.

Zeszłotygodniowe pogorszenie koniunktury na giełdzie wywołało strach i pesymizm wśród inwestorów, ponieważ większość kryptowalut odnotowała znaczne straty. Pośród chaosu niektórzy więksi inwestorzy, czyli „wieloryby”, wykorzystali sytuację, kupując więcej niektórych kryptowalut po niższych cenach. Jedną z takich kryptowalut był BOME, który jest zbudowany na blockchainie Solana [SOL].

BOME inicjuje odzyskiwanie

W ciągu ostatniego tygodnia wartość BOME i wielu innych kryptowalut gwałtownie spadła, powodując znaczne straty w kapitalizacji rynkowej. Jak podaje CoinMarketCap, cena BOME spadła o ponad 37%.

Intrygujące jest to, że po pogorszeniu się rynku duzi inwestorzy z Solany, nazywani „wielorybami”, wykorzystali sytuację, kupując memcoin. Według niedawnego tweeta Lookonchain, jeden z takich wielorybów wycofał z Binance 15 751 SOL, co stanowi równowartość około 2,25 miliona dolarów.

Następnie wydał 4623 SOL o wartości 661 tys. dolarów na zakup 67,53 mln BOME po cenie 0,0098 dolarów.

Pragnienie firmy Whales w zakresie BONE skłoniło firmę do rozpoczęcia powrotu, gdy warunki rynkowe stały się sprzyjające.

W ciągu ostatniego dnia wykres BOME zmienił kolor na zielony, gdy jego cena wzrosła o ponad 5%. Obecnie jest kupowany i sprzedawany za 0,00894 dolara, co daje mu wartość rynkową przekraczającą 493 miliony dolarów.

Zaskoczeniem był fakt, że niedawna podwyżka cen nie wpłynęła pozytywnie na nastroje rynkowe. Spojrzenie AMBCrypto na dane Santiment ujawniło, że ważony sentyment do memecoina pozostaje niski.

Wśród traderów przeważała opinia na temat tokena, a niedźwiedzie miały większy wpływ. Ponadto dyskusje w mediach społecznościowych na temat tokena znacznie spadły po jego szczycie w dniu 12 kwietnia, co sugeruje spadek zainteresowania.

Wieloryby Solana kupują BOME w obliczu krachu na rynku: oznaka ożywienia?

Czy BOME zaprezentuje pełne ożywienie?

Po tym, jak dzienny wykres BOME zmienił kolor na zielony, AMBCrypto zbadało dane Hyblock Capital, aby ustalić, czy memecoin może odrobić straty w nowym tygodniu.

Na podstawie naszej oceny przewiduje się, że memecoin odczuje znaczną presję sprzedażową w okolicach poziomu 0,010 USD. Aby memecoin odrobił straty z zeszłego tygodnia, musi przekroczyć ten poziom.

Jeśli dojdzie do udanego wybicia, BOME może równie dobrze osiągnąć poziom 0,013 USD do końca tego tygodnia.

Wieloryby Solana kupują BOME w obliczu krachu na rynku: oznaka ożywienia?

Niestety sygnały rynkowe stały się negatywne dla BOME. Na przykład wskaźnik siły względnej (RSI) wykazał niewielki spadek.

Wskaźnik Chaikin Money Flow (CMF) również znalazł się poniżej swojego punktu neutralnego, co wskazuje, że presja zakupowa na BOME może słabnąć. Znak ten, w połączeniu z wcześniejszymi akcjami cenowymi, sugerował możliwy trend spadkowy dla memecoina i sprawił, że odzyskanie przez niego utraconej wartości rynkowej w najbliższej przyszłości było mało prawdopodobne.

Wieloryby Solana kupują BOME w obliczu krachu na rynku: oznaka ożywienia?

Realistyczne czy nie, oto kapitalizacja rynkowa BOME w przeliczeniu na BTC

Pomimo 15% spadku wartości w poprzednim tygodniu, podobnie jak BOME, Solana wykazała oznaki poprawy i jej cena wzrosła o około 5%. Obecnie SOL był notowany po cenie 148,84 dolarów, a jego kapitalizacja rynkowa przekraczała 66,4 miliarda dolarów.

Zachęcającym wydarzeniem było to, że wykres analizy nastrojów dla tokena stał się bardziej pozytywny, sygnalizując rosnące zaufanie inwestorów do Solany.

Wieloryby Solana kupują BOME w obliczu krachu na rynku: oznaka ożywienia?

Sorry. No data so far.

2024-04-15 12:07