Wieloryby obstawiają wzrost MATIC do 1 dolara. Czy ty powinieneś zrobić to samo?

    Indeks MATIC był o 23% niższy niż w tym samym czasie w zeszłym tygodniu.
    Portfele mieszczące od 1000 do 10 milionów monet gwałtownie wzrosły w ciągu tygodnia.

Rynek kryptowalut pogrążył się w stratach, ponieważ Bitcoin (BTC) i wiele czołowych alternatywnych monet nie było w stanie powstrzymać spadków cen.

Podobnie jak inne kryptowaluty, MATIC odnotował spadek, tracąc około 4% w ciągu ostatnich 24 godzin, na podstawie danych CoinMarketCap.

Obecnie cena natywnej monety powszechnie używanej platformy L2 Polygon wynosi 0,71 dolara, co stanowi spadek wartości o 23% w porównaniu do ceny sprzed tygodnia.

Możliwość gromadzenia większej ilości zapasów?

Podczas hossy, czyli okresu wzrostów cen, doświadczeni inwestorzy często witają ostre korekty jako okazję do zakupu monet po obniżonych kosztach.

Według monitora sieciowego Lookonchain istnieje duży inwestor, który wykorzystał pogorszenie koniunktury na rynku, aby dodać więcej monet do swoich zasobów.

W świecie altcoinów wyróżniał się MATIC, gdyż zamożni inwestorzy kupili około dwóch milionów monet.

Jak wynika z ustaleń Santiment, zdarzenie to nie było odosobnionym przypadkiem. Zamiast tego nastąpił znaczny wzrost ilości kryptowalut posiadanych przez dużych inwestorów, o czym świadczą dane Santiment i AMBCrypto.

W ciągu ostatniego tygodnia zauważalny był wzrost liczby portfeli zawierających od 1000 do 10 milionów monet. Jednocześnie znacząco wzrosła częstotliwość dużych transakcji o wartości powyżej 100 000 dolarów.

Oznaczało to, że wieloryby rzeczywiście kupowały dip MATIC.

Wieloryby obstawiają wzrost MATIC do 1 dolara. Czy ty powinieneś zrobić to samo?

Wieloryby pewne odbicia MATIC?

Motywacja do akumulacji była zakorzeniona w byczych oczekiwaniach wobec MATIC.

Około 55% otwartych pozycji wielorybów dla MATIC na Binance, jak wynika z analizy informacji Hyblock Capital przeprowadzonej przez AMBCrypto, wykazało pozycję długą pomimo znacznego spadku.

Sugerowało to, że byli pewni odbicia w krótkim terminie.

Wieloryby obstawiają wzrost MATIC do 1 dolara. Czy ty powinieneś zrobić to samo?

Dominują komentarze negatywne

Pomimo spadku ceny, nastąpił gwałtowny wzrost krytycznych komentarzy na temat monety, co pokazał niekorzystny odczyt Weighted Sentiment.

Powszechnie pesymistyczne poglądy wyrażane na temat papieru wartościowego mogą mieć wpływ na poziom zaangażowania inwestorów detalicznych. Często wynika to z perswazyjnej siły rozmów, szczególnie tych toczących się w mediach społecznościowych.

Wieloryby obstawiają wzrost MATIC do 1 dolara. Czy ty powinieneś zrobić to samo?

2024-04-17 04:07