W zeszłym tygodniu BONK wzrósł o 60% – co przyniesie kolejne 7 dni?

    BONK to wiodąca moneta memowa z największymi zyskami w ostatnim tygodniu.
    Na rynku monet memowych zaczęły rosnąć zwyżkowe nastroje.

Wartość monety memowej Bonk [BONK] opartej na Solanie [SOL] wzrosła w zeszłym tygodniu o ponad 60%.

W tym okresie ten mem zajął pierwsze miejsce wśród wszystkich innych pod względem wzrostu, na podstawie danych zarejestrowanych przez CoinMarketCap.

W podanym przedziale czasowym nastąpił znaczny wzrost dziennego wolumenu obrotu BONK, osiągając 24 kwietnia miesięczny szczyt na poziomie 697,3 mln USD, jak wskazują dane Santiment.

Był to wzrost o 87% w porównaniu z wolumenem obrotu wynoszącym 372 miliony dolarów odnotowanym poprzedniego dnia.

W zeszłym tygodniu BONK wzrósł o 60% – co przyniesie kolejne 7 dni?

Byki wypędzają niedźwiedzie

Miniony tydzień przyniósł wyraźną zmianę nastawienia inwestorów do rynku, z pesymistycznego na optymistyczne. To przejście stało się widoczne po raz pierwszy dzięki odwróceniu nastrojów na łańcuchu ważonym firmy BONK.

Z danych uzyskanych z Santiment wynika, że ​​23 kwietnia nastąpiła zmiana wartości tego konkretnego wskaźnika z wartości ujemnych na dodatnie, co wskazuje na spadek postaw pesymistycznych.

Linia MACD na wykresie cen monety memowej przesunęła się 21 kwietnia powyżej linii sygnałowej, sugerując powrót byczych nastrojów wśród inwestorów.

Punkt przecięcia w górę jest zazwyczaj postrzegany jako oznaka optymizmu. Wskazuje, że trend rynkowy danego aktywa może zmienić się na lepsze i może potencjalnie doprowadzić do wzrostu jego ceny.

Inwestorzy postrzegają to skrzyżowanie jako możliwą szansę na zakup lub wskazówkę do rozpoczęcia zakupów w celu długoterminowej inwestycji.

Mimo że wskaźnik MACD BONK sygnalizował zwyżkowe przecięcie, na razie nadal znajdował się poniżej linii zerowej.

Rynek wykazywał oznaki kontynuacji tendencji niedźwiedzich, które jednak nie przełamały i nie spowodowały istotnego spadku.

Czy BONK będzie nadal rósł?

W chwili pisania tego tekstu wskaźnik Parabolic SAR BONK, który odzwierciedla rosnący optymizm wśród inwestorów, wskazywał punkty poniżej ceny aktywa.

Wskaźnik Parabolic SAR (Stop and Reverse) pomaga inwestorom w określaniu trendów rynkowych i sygnalizowaniu potencjalnych odwróceń. Jeżeli linie przerywane znajdują się pod ceną składnika aktywów finansowych, uznaje się, że rynek rozwija się.

Wskazuje, że cena aktywa rośnie i może nadal rosnąć.

Realistyczna czy nie, oto kapitalizacja rynkowa BONK w przeliczeniu na BTC

Obecnie popyt na altcoina znajduje odzwierciedlenie w jego wskaźnikach technicznych. W szczególności wskaźnik względnej siły (RSI) wynosi 56,04, czyli przekracza neutralny próg 50. Podobnie wskaźnik przepływów pieniężnych (MFI) wynosi 68,64, co również wskazuje na dużą dynamikę zakupów.

W zeszłym tygodniu BONK wzrósł o 60% – co przyniesie kolejne 7 dni?

Wartości te pokazały, że uczestnicy rynku woleli akumulację BONK od wyprzedaży.

2024-04-25 12:07