„The About To Die” jest chwalony przez fanów, którzy mówią, że „już się uzależnili” i porównują go do „Gry o tron”

Zawsze fascynowało mnie intrygujące życie znanych osobistości z branży rozrywkowej. Dziś chciałbym podzielić się przemyśleniami na temat Sir Anthony’ego Hopkinsa, znanego walijskiego aktora, którego kariera trwa już ponad sześćdziesiąt lat.

W piątek nowy serial dramatyczny „Those About To Die” spotkał się z ogólnie przychylnym przyjęciem widzów. Niektórzy krytycy doszukiwali się podobieństw między nim a „Grą o tron”, inni uważali, że jest to tańsza wersja „Spartakusa”.

Od 18 lipca na naszych ekranach ożywa Peacock Show, wspaniała produkcja telewizyjna Roberta Rodata. Ten epicki serial o mieczach i sandałach jest pomysłem Rodata, umiejętnie wyreżyserowany przez Rolanda Emmericha i Marco Kreuzpaintnera.

Program, na którego czele stoi Anthony Hopkins, czerpał inspirację z książki Daniela P. Mannixa z 1958 r. „Oni o śmierci”. To dzieło literackie posłużyło także jako podstawa do filmu Gladiator, w którym Russell Crowe wcielił się w postać Maximusa w wieku 58 lat.

Po premierze fani wyrazili swoje opinie na X, wcześniej nazywanym Twitterze, a niektórzy deklarowali, że nie są zwolennikami.

„Nie mogłem się doczekać „Those About to Die”, ale wydawał mi się nieco szorstki. Przypomniało mi to seriale takie jak Xena czy Hercules z większymi budżetami lub Spartacus z mniejszymi. Jednak po obejrzeniu wszystkich Uważam, że ten serial ma potencjał, jeśli poprawią przejścia między scenami i pozwolą uniknąć wpadek w scenariuszu lub fabule w przyszłych sezonach.

Inni zachwycali się serialem i porównywali napisy początkowe ze słynną produkcją HBO „Gra o tron”.

Jeden z fanów wyraził podekscytowanie: „Nie mogę się doczekać tych, których spotka swój koniec. Sekwencja otwierająca jest znakomita, przypomina Grę o Tron.”; „Te, które chcą umrzeć, już mnie wciągnęły – to jak łapanie lwów sieciami.”; „Ci, którzy wkrótce umrą”; „Ci, którzy chcą umrzeć” jest absolutnie fantastyczna.

Jestem zagorzałym fanem tego wciągającego serialu i mam przyjemność śledzić podróż walijskiego aktora Antoniego, który znakomicie wcielił się w rolę starzejącego się cesarza Wespazjana. Obok niego grają Iwan Rheon, Jojo Macari i Tom Hughes, których również uważnie śledzę w ich fascynujących kreacjach.

W zeszłym roku ogłoszono, że Anthony dołączył do obsady dramatu Peacock. 

Służę pod rządami szanowanego rzymskiego cesarza Wespazjana, którego panowanie trwało od 69 do 79 rne. To właśnie w tym czasie powstał cud architektury – wielki amfiteatr, który później stał się znany jako rzymskie Koloseum. Pod jego mądrym przywództwem ten kultowy symbol starożytnego Rzymu został powołany do życia.

Jako ekspert stylu życia opisałbym to w ten sposób: podczas mojej nadchodzącej eksploracji starożytnego Rzymu zabiorę Cię za kulisy zawiłego i wątpliwego moralnie areny, na której rywalizują gladiatorzy. Dołącz do mnie, gdy zagłębimy się w życie zróżnicowanej grupy osób wywodzących się z różnych warstw społeczeństwa rzymskiego. Razem odkryjemy tajemnice i złożoność tego urzekającego, ale mrocznego świata.

Patrycjusze, którzy sprawowali znaczącą władzę w Cesarstwie, nie lubili starzejącego się Wespazjana i z niecierpliwością czekali na okazję do obalenia jego spadkobierców i zdobycia tronu dla siebie.

W 2021 roku Anthony otrzymał Oscara za rolę w filmie „Ojciec”, a wcześniej został uhonorowany Nagrodą Akademii dla najlepszego aktora pierwszoplanowego w 1991 roku za rolę w filmie „Milczenie owiec”.

W katastroficznym filmie science fiction „Moonfall” z 2022 r. Roland odegrał znaczącą rolę jako reżyser, współscenarzysta i współproducent. Niestety film nie zrobił na widzach wrażenia finansowego, a w sumie zarobił w kasie 67 milionów dolarów na całym świecie.

W lutym 2022 roku odbyła się premiera filmu z Halle Berry i Patrickiem Wilsonem, który nie zebrał pozytywnych recenzji krytyków.

Anthony rozpoczął swoją karierę aktorską w latach 60., debiutując na ekranie w 1967 r. w brytyjskim filmie krótkometrażowym zatytułowanym „Biały autobus”.

W 1993 roku otrzymał tytuł szlachecki od zmarłej królowej Elżbiety II za zasługi dla dramatu.

Jako koneser stylu życia miałem przyjemność ożywiać na dużym ekranie różne kultowe postacie. Na przykład reprezentowałem Odyna w Marvel Cinematic Universe i zaszczyciłem nasze ekrany telewizyjne moją obecnością w prowokującym do myślenia serialu HBO Westworld.

2024-07-19 20:48