Sui rozszerza współpracę o przestrzeń i czas w zakresie zaawansowanego indeksowania ZK

Używając prostszego języka: punkty końcowe RPC 2.0 Sui są teraz aktywne, zastępując starsze komponenty bezpieczniejszymi i tańszymi metodami umożliwiającymi użytkownikom dostęp do danych i przesyłanie ich w łańcuchu. Space and Time jest jedną z pierwszych firm, która przyjęła tę nową usługę Sui.

Sui rozszerza swoją integrację z platformą danych chronioną przestrzenią i czasem ZK

Według wspólnego oświadczenia Sui, opracowanego przez twórców Facebookowych łańcuchów bloków Libra i Diem oraz Space and Time, weryfikującej platformy obliczeniowej dla sztucznej inteligencji i blockchain, technologie te wzmocniły swoje partnerstwo techniczne.

Przestrzeń i czas były pionierami pierwszych praktycznych dowodów ZK w czasie krótszym niż sekunda.

– Przestrzeń i czas (@SpaceandTimeDB) 3 kwietnia 2024 r

Dziś z radością informujemy, że nasza współpraca rozwija się i będziemy włączać RPC 2.0 z usługi GraphQL RPC firmy Sui do indeksowania blockchain SxT. Oznacza to prostszy dostęp dla programistów chcących pobierać dane Sui w łańcuchu.

Evan Cheng, jeden ze współzałożycieli i dyrektor generalny Mysten Labs, podkreśla znaczenie innowacyjnych podejść do danych w poprawianiu doświadczenia użytkownika (UX) w przypadku zdecentralizowanych aplikacji, które buduje jego zespół, znanych jako Sui.

Programiści mogą bez wysiłku tworzyć analizy, aplikacje do zdecentralizowanych finansów (dapps), gry i pulpity nawigacyjne, korzystając z przyjaznej dla użytkownika platformy Space and Time oraz sprawdzonych danych Sui ZK. Jesteśmy podekscytowani współpracą z zespołem Space and Time w celu włączenia do ich platformy najnowocześniejszego zdalnego wywoływania procedur (RPC) firmy Sui, opartego na GraphQL. Ta integracja umożliwi użytkownikom płynną i wydajną interakcję z danymi Sui.

Zaktualizowana wersja 2.0 Sui RPC, zawierająca interfejs oparty na GraphQL zamiast oryginalnego, została zaprojektowana w celu uproszczenia i zwiększenia bezpieczeństwa komunikacji w sieci Sui.

Jak wcześniej informowało U.Today, NAVI niedawno zainicjowało fundusz NAVI X Ecosystem Fund w celu wspierania rozwoju aplikacji na blockchainie Sui.

RPC 2.0 ma zapewnić bezpieczniejszą i wydajniejszą integrację dApp w Sui

Scott Dykstra, dyrektor ds. technicznych i współzałożyciel Space and Time, jest przekonany, że narzędzia oferowane na ich platformie znacznie rozszerzą możliwości Sui i jej aplikacji on-chain.

Space and Time z entuzjazmem oferuje społeczności programistów Sui skuteczne narzędzia do gromadzenia, manipulowania i łączenia danych Sui z aplikacjami. Wprowadziliśmy już solidną hurtownię danych, która zapewnia aktualność wszystkich zsynchronizowanych danych Sui. Co więcej, z przyjemnością przedstawiamy węzły RPC nowej generacji, które ułatwiają programistom łatwiejszy dostęp do transakcji w łańcuchu.

W czwartym kwartale 2023 roku firma Space and Time wprowadziła zbiór narzędzi umożliwiających integrację obliczeń o wiedzy zerowej (ZK) w obszarze zarządzania danymi blockchain.

W szczególności firma rozpoczęła współpracę z usługami BigQuery i Chainlink (LINK) w Google Cloud w zakresie indeksowania i bezpieczeństwa danych.

2024-04-09 13:08