Sprawdzamy, czy 35% wzrost PEPE utrzyma się do kwietnia

    PEPE utrzymał długoterminową strukturę zwyżkową, ale ma krótkoterminową strukturę niedźwiedzią.
    Wskaźniki dynamiki i wolumenu pokazały, że trwa zwyżkowe odwrócenie.

Na większych wykresach PEPE pokazał silny trend wzrostowy bez oznak zejścia do znaczących poziomów wsparcia, które wcześniej powstrzymywały spadki cen podczas odbicia rynku na początku marca.

Niedawne odbicie cen również poprawiło nastroje na rynku.

Analiza AMBCrypto wykazała, że ​​zarówno zyski, jak i wolumen transakcji spadły w odpowiedzi na spadki cen.

Zyski w zakresie liczby adresów nadal utrzymywały się na stałym poziomie. Czy doprowadzi to do gwałtownego wzrostu cen, czy też inwestorzy powinni przygotować się na dłuższy okres stabilizacji cen?

Konsolidacja i odwrócenie przy zniesieniu 61,8%.

Sprawdzamy, czy 35% wzrost PEPE utrzyma się do kwietnia

PEPE odnotowało 34,9% wzrost wartości, począwszy od najniższego poziomu z 19 kwietnia, spychając ceny powyżej poprzedniego minimum wynoszącego 0,00000581 USD.

W tym przedziale cenowym od 0,000006 USD do 0,000007 USD niedźwiedzie mają obecnie przewagę i postrzegają ją jako opór. Jednak byki mają wystarczającą siłę, aby potencjalnie odwrócić sytuację i zamiast tego zapewnić temu regionowi nowy poziom wsparcia.

Zacznijmy od tego, że choć wolumen bilansowy (OBV) wykazywał tendencję spadkową przez ponad miesiąc, to ostatnio utworzył nowe minima, które są nieco wyższe niż poprzednie z ostatniego tygodnia. To pozytywny znak, nawet jeśli poprawa jest niewielka.

Dodatkowym elementem był wskaźnik względnej siły (RSI) na wykresie 12-godzinnym, przekraczający 50-punktowy poziom neutralny, wskazujący na potencjalny wczesny wzrost siły nabywczej.

W krótszych przedziałach czasowych, takich jak 4 godziny i mniej, rynek w dalszym ciągu wykazywał niedźwiedzią strukturę. Pozytywnym sygnałem było jednak to, że w poprzednim tygodniu utrzymał się poziom Fibonacciego wynoszący 61,8% na poziomie 0,00000481 USD.

Jeśli OBV (ang. On-Balance Volume) ponownie wzrośnie powyżej wskazanej linii, może to być wczesną oznaką rosnącej presji zakupowej i potencjalnej hossy.

Kolejna strefa magnetyczna cen PEPE

Sprawdzamy, czy 35% wzrost PEPE utrzyma się do kwietnia

Z technicznego punktu widzenia i na podstawie mapy likwidacji zakres od 0,000006 do 0,000007 dolarów stanowił znaczący obszar oporu.

Przy cenie około 0,0000065 USD grupa cen ofertowych była gotowa do spełnienia, co potencjalnie spowodowało wzrost cen.

Dwa potencjalne punkty skupienia dla PEPE to ceny 0,000004 USD i 0,0000084 USD. Jeżeli PEPE nie zdoła w krótkim terminie odwrócić obecnego trendu spadkowego, inwestorzy powinni przygotować się na dalsze spadki cen.

2024-04-21 16:07