Shibarium grozi tymczasowa awaria: szczegóły

Zgodnie z niedawnym postem na platformie mediów społecznościowych X autorstwa programisty Shiba Inu, Kaala Dhairyi, Shibarium, rozwiązanie warstwy 2 Shiba Inu, przeżywa obecnie przerwę.

Dhairya wyjaśnił, że przerwa była spowodowana problemami z siecią pomiędzy walidatorami.

Według najnowszego doniesienia prasowego obecnie sieć znów działa. Jednak, jak wspomniał Dhairya i witryna Shibariumscam, która monitoruje stan sieci Shibarium, a także zewnętrzne RPC, mogą nadal napotykać trudności, podczas gdy zespół zajmuje się problemami zewnętrznymi.

Zespoły spoza Shibarium pracujące nad infrastrukturą proszone są o kontakt z Dhairyą w sprawie najnowszych problemów technicznych.

Jak wynika z raportów U.Today, wprowadzony w sierpniu zeszłego roku Shibarium nie jest wolny od złożonych problemów. Jego uruchomienie napotkało różne komplikacje techniczne.

Z analizy danych przeprowadzonej przez Shibariumscam wynika, że ​​sieć odniosła znaczący sukces. Blockchain Shibarium przetworzył ponad 400 milionów transakcji i zbliża się do 1,7 miliona portfeli. W godnym uwagi dniu zanotowano blisko milion transakcji. Jednak 21 kwietnia nastąpił zauważalny spadek liczby transakcji – odnotowano jedynie 10 040 transakcji.

Rajd cen Shiba Inu

Według raportu U.Today nastąpił znaczny wzrost cen, wynoszący ponad 10%, w przypadku dobrze znanej monety memowej, do której dołączyły inne humorystyczne kryptowaluty, takie jak Bonk oparty na platformie Solana (BONK).

Według informacji z CoinGecko, wartość Shiba Inu (SHIB) spadła o 1,8% w ciągu ostatnich 24 godzin. Przyczyna tego niewielkiego spadku nie jest jasna – może to wynikać z realizacji zysków przez inwestorów lub z powodu niedawnych problemów technicznych Shibarium.

2024-04-22 13:05