Shiba Inu (SHIB) w trybie odzyskiwania w związku ze wzrostem zainteresowania otwartymi zasobami

Shiba Inu (SHIB) wraca do zdrowia, ponieważ różne wskaźniki zmieniły kolor na zielony, co sugeruje, że inwestorzy ponownie zwrócili uwagę na swój ekosystem. Według CoinMarketCap cena SHIB wynosi 0,00002245 USD, co stanowi wzrost o 2,81% w porównaniu z poprzednimi 24 godzinami. Wolumen obrotu odzwierciedlający aktywność zakupową spadł o 5,35% do 853 696 955 dolarów, jednak wśród inwestorów niszowych rośnie entuzjazm, że może nastąpić poważniejszy wzrost.

Godną uwagi oznaką odmłodzonego Shiba Inu jest niedawny wzrost liczby otwartych zainteresowań (OI) w ciągu ostatnich 24 godzin. Według danych Coinalyze, OI dla kontraktów wieczystych wynosi 31,9 miliona dolarów, co oznacza wzrost o 2,61% w tym okresie.

Otwarte zainteresowanie ma kluczowe znaczenie dla dobrego samopoczucia i potencjalnego sukcesu SHIB. Wskazuje to, że nie tylko optymistyczni inwestorzy oczekują zysków, ale także coraz więcej osób podejmujących ryzyko zaczyna wierzyć w potencjał wzrostu SHiba Inu. Jednakże SHiba Inu doświadcza znacznej presji sprzedaży ze względu na szerszą zmienność rynku.

Ten sam rynek, który kiedyś znacząco utrudniał postęp, może teraz stać się kluczowym katalizatorem, biorąc pod uwagę szeroki zakres trwającego ożywienia gospodarczego.

Shiba Inu: Szybkość spalania i współczynnik Shibarium

Oprócz wzrostu cen, należy również wziąć pod uwagę istotne wskaźniki sieci Shiba Inu. Szybkość wypalania tokena oraz sieć Shibarium znacząco wpływają na powrót uwagi inwestorów detalicznych w kierunku Shiba Inu.

Jak dotąd w tym tygodniu wskaźnik spalania tokenów SHIB utrzymywał się głównie na dodatnim poziomie i wzrósł o 25,92%, przy czym z obiegu wycofano około 24 miliony tokenów. Natomiast liczba transakcji Shibarium znacząco spadła w porównaniu z milionami transakcji dziennie obserwowanymi w ostatnim kwartale 2023 roku.

Mimo to wskaźnik ten pozostaje kluczowy dla oceny dobrostanu sieci i trwałego zainteresowania wykorzystaniem i popularnością SHIB.

Sorry. No data so far.

2024-04-17 12:23